2733
2739
عنوان

بازم امشب مادرشوهرم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 3562 بازدید | 151 پست
آخه من زیاد اهل مربا اینا هم نیستم ولی شوهرم همش بهم میگه کدبانویی و فلان ..نمی‌دونم چرا مادرش اینجو ...

برای اینکه روشو کم کنی ترشی و مربا و شربت درست گن هر دفعه هم یه مقدار ببر بده دست پدر شوهرت بگو باباجون برای شما آوردم 

انسانم آرزوست 😍
توام وقتی میری از اول تا اخر سرتو بکن توگوشی باد کن سعی کن بهانه بیاری نری

والا حدودا همبنطوریم ..حتی یه تلویزیون رو هم آزاد نمیذارن حداقل با اون سرگرم بشم یا اخباره با فوتبال یا فیلم قدیمی منم به گوشی نگاه میکنم ..اونجا حکم زندان داره برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه بیچاره شوهرمم دید باز ناراحت شدم و مادرش اونجوری گفت رفته بود تو فکر (هر موقع ناراحت باشه اونجور ...

همونقدر که شوهرت درکت میکنه کافیه

ادمارو که نمیشه عوض کرد

البته اگه حوصلت جواب میده میتونی مقابله به مثل کنی شاید روش تاثیر گذاشت ولی درکل جدی نگیر از این مدل مادرشوهرا زیاد هس

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
یعنی چطوری؟🧐آخه فک نکنم از این طریق متوجه بشه

مربایی یا هر چیزی که پدرشوهرت دوس دارن بهتر ار مادرشوهرت درست کن ببر واسش بگو برای شما درست کردم. مگه خره که نفهمه بیشعورن دیگه بیخیال 😅

2731
چرا همچین میکنن به نظرت ؟

منکه میدونم مادر همسرم از روحسادت ..بخدا من انقدر بهش احترام میذارم انقدر محبت میکنم میاد خونم ..اکه خونشونم بریم من هرجی براشون بخرم نمیگن عروسمون خریده میگن دستت درد نکنه فلانی ( همسرم)☹

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
مربایی یا هر چیزی که پدرشوهرت دوس دارن بهتر ار مادرشوهرت درست کن ببر واسش بگو برای شما درست کرد ...

نه بابا متوجه نمیشن از این روش بهترین روش اینه که فقط بهشون بگیم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2740

یک سئوال

طرف میدونه ناراحت میشی و میخواد حرصت بده؟

اگه اینطوریه بهش توجه نکن انگار نه انگار خودت بخور بگو فلانی خوشش نیومد یا نذاشتم بخوره....

فقط بدون توجه میتونی درستش کنی وقتی هم داد تشکر نکن بگیر بگو وای مربای ....چقدر دوست دارم بزن زیر بغلت بیا بیرون

به خاطر این چیزها حال خودت و شوهرت رو خراب نکن با سیاست رفتار کن

و خدایی که بشدت کافیست......
میخوام این سری مادر همسرمو دیدم بهش بگم برای پسرت هرچی میخوای بدی نگه دار اومد خونت براش بیار بخوره ...

حس بدیه واقعا ..انگار من موجود اضافی هستم .. خواهر شوهر که اصلا به صورتم نگاه نمیکنه و آدم حساب نمیکنه بقیه هم همینطور ..هر موقع یکشنبه میشه عزا میگیرم 

آخه بیچاره شوهرمم دید باز ناراحت شدم و مادرش اونجوری گفت رفته بود تو فکر (هر موقع ناراحت باشه اونجور ...

خودش از چشم شوهرت میندازه تو ناراحتم شدی بدگویی مادرش نکن گلم . مادرشوهر منم شیرینی ب تعداد شوهرم و بچه ها میذاره . یا اونروزی آجیل آورده همه پسته و بادام و گردو جدا کرد داد ب شوهرم و بچه هام نخودچی و کشمش یه ذره تو نایلون موند شوهرم گفت په عاطی چی اونو داد ب منم ریختم رو مال بچه ها  .شوهرم پسته ها پوست گرفت با بادام و گردو بیشترشون بزور و خنده گذاشت دهن من 😁

2706