2726
عنوان

بازم امشب مادرشوهرم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 3558 بازدید | 151 پست

وای منم سر همین قضیه این سری دلم شکست و هرجی آورده بود لب نزدم ...دقیقا فقط اسم همسرمو میگه انگار منو نوه اش آدم نیستیم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه وقتی من تشکر میکنم انگار نمیشنوه و هرسری فقط به پسرش میده ..منم بهم برمیخوره خب 

بخور وقتی دوباره دیدیش بگو بهبه چه خوشمزه بود فلانی همون شوهرت بگو یه ذره نخورد گفت تو خوشت اومده بخورنوش جونت 🤣

هیچ رفتاری نشون نده  شعور نداره دیگه درست بشو هم نیس همون حرف که شوهرت زده کافی بود

آخه بیچاره شوهرمم دید باز ناراحت شدم و مادرش اونجوری گفت رفته بود تو فکر (هر موقع ناراحت باشه اونجورمیشه)

من میام تشکر میکنم اصلا انگار من اونجا وجود ندارم

2728
دبگه می‌ذاره جلو در رو میز شوهرمم برمیداره میاره 

تا گفتم‌ مربا درست کردم بگو من چهار تا مربا برای خودمون درست کردم‌ نگران‌ نباش به شوهرم میدم مثل شما نیستم ک خودم و بچه ام فقط بخوایم بخوریم تا ادب شه 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
همین کارت خوبه ...ازش نخور و دلخوریتو به شوهرت نشون بده .....خودتم یاد بگیر مربا و این چیزا درست کنی ...

آخه من زیاد اهل مربا اینا هم نیستم ولی شوهرم همش بهم میگه کدبانویی و فلان ..نمی‌دونم چرا مادرش اینجور می‌کنه من که بدی بهش نکردم هرچی بوده اون بی احترامی کرده 

میخوام این سری مادر همسرمو دیدم بهش بگم برای پسرت هرچی میخوای بدی نگه دار اومد خونت براش بیار بخوره چون بدی بهش منم مجبور میشم میخورم به پسرت نمیرسه...اه یادم افتاد حالم گرفت قشنگ درکت میکنم اسی🤦🏻‍♀️

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

مادرشوهرمم منو ادم حساب نمیکنه منم دگ نمیرم خونش مثلا وقتی اونجام به شوهرم میگه چای میخوری اگه بگه نه دگ برای منم نمیاره متنفرم ازش تمام هر کیم بگه مادرشوهر مث مادر خود ادمه خیلی گ.ه میخوره

میشه برای قبولیم در آزمون وکالت و پیشرفت کسب و کاری که جدیدا راه انداختم دعا کنید دلتون بی غم🥰
آخه بیچاره شوهرمم دید باز ناراحت شدم و مادرش اونجوری گفت رفته بود تو فکر (هر موقع ناراحت باشه اونجور ...

اسی مادر شوهرم همینه

حتی فقط به پسرش تعارف میکنه شام بخور میوه بخور من نمیخورم شوهرم میگه بخور با صدای بلند میگم مال تو نیست ک می بخشی صاحب خونه باید تعارف کنه ک فقط به تو میگه بخور یک مدت ادب میشه باز یادش میره 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2706