2737
2734
عنوان

بازم امشب مادرشوهرم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 3567 بازدید | 151 پست

کاش یه روز بفهمم چرا اینقدر سنگدلیم   خب خدا خیرت بده یه مربا که کارخونه ها بهترینشو تولید میکنن مگه چی داره که  فقط میدی پسرت؟  تا کجا قراره این رفتارا رو ادامه بدیم اخه    عزیزم شما صبور باش چون چاره نیست   ولی به شوهرتم سرکوفت نزن و چیزی نگو گناه داره واقعا رفتار مادرش مربوط به خودش نیست   بنده خدا خودشم مطرح کرده که دلخوری نشه ولی امان از نیش زبون یه عده

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمن بعضی از اقوام‌عروس رو جزء خودشون نمیدونن من ۳۱ سال هست عروسشونم ،از همه شون سوادم بیشتره شغلم بالاتره و....ولی درست همین رفتار رو میکنن بالطبع با بچه هامم همینطورن دیگه مادرش مرده ولی خواهراش همینطورن منم هرچی میارن و اسم مسرشون رو میگن که برای اون آوردیم یک راست میریزم آشغالی ،همسرمم فهمیده خونه برای ما همگی هست نه فقط برادرشون زیاد حساسیت نشون نده برای پسرشون هم نیار تا خراب بشه بندازی آشغالی 

مادرشوهرمم منو ادم حساب نمیکنه منم دگ نمیرم خونش مثلا وقتی اونجام به شوهرم میگه چای میخوری اگه بگه ن ...

آخه من نمیتونم نرم فقط بخاطر شوهرم هفته ای یکبار میرم اونم عزا میگیرم...یبار سری دوم شوهرم چایی خواست از خواهرش اونم از بقیه پرسید از من نپرسید که میخوری یا نه بعد من آروم با شوخی به همسرم گفتم چایی تو مال من و تو برو برا خودت چایی بیار شوهرمم بلند برگشت به خواهرش گفت براش چایی بیاره از اون ور مادرش شوهرم برگشت به شوهرم گفت مگه خودش زبون نداره 😑من برگشت به شوهرم گفتمون تو اصرار کردی من چاییتو برداشتم ....کلا مادرشوهرم زبونش مثلا نیش عقربه 

2731
آخه اون موقع به غرور خودم برمیخوره

پس پیش اون بیخیال باش و شوهرت متوجه بشه ناراحت شدی . خوراکی ک مادرشوهرت دوس داره بده شوهرت بگو ببر واسه مادرجون دوس داره از گلوم پایین نمیره بهش ندم . اینجوری هم پیش شوهرت عزیز شدی هم حال اون گرفته میشه  بذار فرق بد جنسی مامانش و تو رو ببینه .

اسون بگیر..توقع نداشته باش

اون ب پسرش داده دستش درد نکنه قفل ک نکرده شما همشم بخورید ک اون خبردار نمیشه ک تازه خبردارم بشه

من بودم ب شوخی میگفتم خب ی بارم بگید برا عروس گلم اینو درس کردم😂

اما بنظرم بردار و لبخند بزن 

ب کس غریبه نداده ک شوهرته پسرشه 

وقتی توقع داری زندگی واس خودت سخت میشه عزیزم

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
حس بدیه واقعا ..انگار من موجود اضافی هستم .. خواهر شوهر که اصلا به صورتم نگاه نمیکنه و آدم حساب نمیک ...

قشنگ عین برای من😂😂😂😂 وای باورم نمیشه انگار خودم دارم تایپ میکنم جای تو☹🤦🏻‍♀️

ببین بخدا از حسادته همش خدا شفاشون بده ...جرا میری وقتی احترام نگه نمیدارن

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
مادرشوهرمم منو ادم حساب نمیکنه منم دگ نمیرم خونش مثلا وقتی اونجام به شوهرم میگه چای میخوری اگه بگه ن ...

واقعا موجوداتی که نفاق میندازن بین عروس وپسرشون اخه چتونه به جای خدارو شکر گفتن همش فتنه درست می کنین

2740
اسی مادر شوهرم همینه حتی فقط به پسرش تعارف میکنه شام بخور میوه بخور من نمیخورم شوهرم میگه بخور با ص ...

آره اینا هم میوه به شوهرم میگن بردار و فلان به من ولی نمیگن ..مثلا من عروس اول و تازه عروسم باید هوامو داشته باشند ولیییی..

آخه من نمیتونم نرم فقط بخاطر شوهرم هفته ای یکبار میرم اونم عزا میگیرم...یبار سری دوم شوهرم چایی خواس ...

ی سوال خیلی ببخشید ولی جرااینجوری باهات رفتارمیکنن اگ علتشو بدونی میتونی درسش کنی

منم اکثرامشکل تورودارم

بنطرم طرف مقابل ممکنه برای حرص دراوردن این کاروکنه  درین صورت تواصلاتشکرنکن ولی اصلااخمم نکن انگاراتفاق خاصی نیفتاده خداحافطی کن وبیا  نه گرم نه سرد

اینجوربعدیه مدت  ازرومیره

امااگه خصلتشه   اون ۶۰ سالشه عوص نمیشه که توحرص نخور ولی تشکرم نکن انگاراتفاقی نیفتاده کمک شوهرتم ند۶ توحملسگش جلواونا

ولی اصلااوقات شوهرتو بابت این چیزا نگیر بحث ودعوا 

بنده خداگناه داره

فکر میکنه شما هنر نداری و پسرش منتظره مربای مامانشه خودتون کمپوت مربا رب آبلیمو و اینا درست کنید

آخه من اهل مربا اینا نیستم اونا آبلیمو آبغورشونو هم از بیرون آبشو میگیرن 😑. مگه هنر داشتن به مربا ایناست..شوهرم چندبار از دست پختم جلوشون گفته حسودی کردن 

همونقدر که شوهرت درکت میکنه کافیه ادمارو که نمیشه عوض کرد البته اگه حوصلت جواب میده میتونی مقابله ...

اوایل زیاد غصه میخوردم ولی الان یکم کمتر شده ولی باز آدم ناراحت میشه 🥺

2706