2737
2734
عنوان

هر وقت یکم کار میکنم سریع بی حال میشم 😖😩

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 36 پست
شاید مثل من طبعت سرده اگه طپش قلبم داری ولاغری حتمابرودکتر

فکر کنم چون ورزش نمیکنم اینطور شدم

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نوشتن رو کاغذ از مشکلات اونارو از ذهن تخلیه میکنه خیلی خوبه سوره عصر زیاد بخونید آرانشتون وص ...

ممنون 💓🙏

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
2742

امان از بی تحرکی

ادم انگار تو رگاش ماست جریان داره

منم مدتیه اینجوری شدم

پریروز مادرشوهرم بی خبر اومد خونمون یهویی سر ظهری

چند وقت بود تمیز کاری اساسی نکرده بودم

نشست گاز و کابینتامو و صندلیامو دستمال کشید

خجالت کشیدم🤕

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
گل گفتی ،یه زمانی چقدر میدویدم ،دیگه خونه نشین شدم اینطوری شدم

یععنی میشه اون روزا بیاد الان که پامیشم کلی بم فشارمیاد قلبم تند تند میزنه یادش بخیر بچکی سالم بودیم وقدرندونستیم

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           
2740
سندروم از هم گسستگی سلول های تحتانی داری نمیذاره بلند بشی کار بکنی 😁

ب خدا خیلی دلم میخواد فعالیت کنما، اما توان ندارم،نه بابا یه زمانی درجه یک بودم،به الآنم نگاه نکن🤧🤧

راستی یه جا گفتی جوش داری؟

ارره بابا هنوز سرجاشه 😂😂

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           
امان از بی تحرکی ادم انگار تو رگاش ماست جریان داره منم مدتیه اینجوری شدم پریروز مادرشوهرم بی خبر ...

وای به خدا هی خواستم برم ثبت نام کنم باشگاه،هی گفتن کرونا هست،یه بار ، فقط یه بار رفتم پیاده روی تو پارک همون روز نمی‌دونم چه ویروس کوفتی بود ،کرونا گرفتم شدید..  ریه ام درگیر شد

مال من رفت

چططوری؟؟؟

امان از بی تحرکی ادم انگار تو رگاش ماست جریان داره منم مدتیه اینجوری شدم پریروز مادرشوهرم بی خبر ...

چققدربد🥲🥲

2706