2733
2739

وااای خدایا سرم درد گرف

هرسری میام نصف بیشتر تاپیکا خیانته

فکرمو مسموم کردن

اه اه اه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو تاپیکایی با عنوان شوهرم فلان کرده یا میخوام با خونواده شوهرم فلان‌کنم نرو

مثل من😁

قبل از ریپلای امضامو بخون                                                                                                                                                  لغت نامه خیاط سایت :                                                  حوصله بحث باشمارو ندارم=شعور نداری بحث باهات بی خوده😜/شما کاملا درست میگی ببخشید=بذار توی همون حماقت و همه چیز دانی خودت بمونی😛/جوابی ندارم بدم بهت=مخاطب عزیز شما فاقد شعور و انسانیت هستید.                                                                   این لغت نامه رو نوشتم چون بحث با بعضیا واقعا بیخوده... 

تو اکثرشون نمیرم ولی همون تیترشون رو هم میبینم اذیت میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
2738

منم با نظرت موافقم بعضی تاپیکا زیادی سمی شدن ولی کسی اینو قبول نمی‌کنه و میان میگن خب تو نیا‌.

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
بی خیال بابا من که میام اینجا انقدر میبینم به شوهرم شک ندارم

من شوهرم بیچاره انقدر ک مطمعنه و وابسته گوشی نیس ک گاهی گوشیشو جا میزاره خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم نرو توتایپیکای بد 

منم اصلا بازشون نمیکنم 

بگرد ببین کدوم تایپیک خوبه برو اونجا

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
منم با نظرت موافقم بعضی تاپیکا زیادی سمی شدن ولی کسی اینو قبول نمی‌کنه و میان میگن خب تو نیا‌.

وای خدایا خب نصف عنواناااا شده خیانت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم نرو توتایپیکای بد  منم اصلا بازشون نمیکنم  بگرد ببین کدوم تایپیک خوبه برو اونجا

هرچقد میخام نرم و بی توجه باشم باز انقد ک ب چشمم میخوره یا میبینم چند روز تو پربازدیده میرم بینم چ خبره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین چون متاهل نیستی طبیعیه ذهنت مسموم شه اما وقتی متاهل شدی و مطمعن شدی شوهرت اصلا اهل خیانت نیست ص ...

متاهلم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شوهرم بیچاره انقدر ک مطمعنه و وابسته گوشی نیس ک گاهی گوشیشو جا میزاره خونه

خب پس چرا خودتو اذیت میکنی

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2706