2752
2734
عنوان

بسهههه تو روخدا بسه کاش برمیگشتم به قبل از اشنایی با این سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 124 پست
وای خدایا خب نصف عنواناااا شده خیانت

به‌جز خیانت تاپیکا شدن حس ششم و این‌جور صحبتا میان از کسی که هیچ‌گونه شناختی ندارن سوال می‌پرسن اگه بد جوابشونو بده یه جوری میشن انگار زندگی تموم شده اگه خوب جوابشونو بده انگار تمام مشکلات زندگیشون حل شده غافل از این‌که نصف کسایی که میگن ما حس ششمیم از پشت گوشی دارن به سادگی اینا می‌خندن.

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

روزی ک کاربری زدم قصد داشتم تاپیک نزنم ولی الان یهو حالم بد شد از این همه تاپیک سمی

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرچقد میخام نرم و بی توجه باشم باز انقد ک ب چشمم میخوره یا میبینم چند روز تو پربازدیده میرم بینم چ خ ...

اشتباه میکنی دیگه 

چشماتو ببندو ازشون رد شو

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
خب پس چرا خودتو اذیت میکنی

خب هر فضای مسمومی ادمو اذیت میکنه قطعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
2731
به‌جز خیانت تاپیکا شدن حس ششم و این‌جور صحبتا میان از کسی که هیچ‌گونه شناختی ندارن سوال می‌پرسن اگه ...

آی خدا دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشتباه میکنی دیگه  چشماتو ببندو ازشون رد شد

سعی میکنم بازم😪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب هر فضای مسمومی ادمو اذیت میکنه قطعا

کی گفته فقط تایپیک سمی اینجاس من کلی تایپیک خوب هم اینجا دیدم اگ یوقتی ببینم تایپیک خوب نداره میرم یوقت دیگه میام یا تلویزیون نگا میکنم

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
کی گفته فقط تایپیک سمی اینجاس من کلی تایپیک خوب هم اینجا دیدم اگ یوقتی ببینم تایپیک خوب نداره میرم ی ...

درسته حق با شماست

ولی قبول دارید ک اکثر اوقات مسمومه فضا

هروقتم بیای قطعا یکی از پربازدیدا راجب این موضوعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونم باید روی خودم بیشتر مسلط باشم و باز نکنم اون تاپیکارو

یکم حرف زدم اروم شدم☺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعی میکنم بازم😪

خدایی من یکی اصلا حوصله تایپیکای پزبازدیدو ندارم یبار رفتم تویه تایپیک صحبت میکردیم یهو رفت توپربازدیدا وای خدا تایهفته منو لایک میکردم اعصابم ریخته بود بهم 

اصلا خوشم نمیاد دیگه برم توپربازدیدا یوقتم برم اصلاااا چت نمیکنم فقط یک تا نهایت دوصفحه ورق میزنمو فوری میام بیرون

تایپیکای خونه داری و جهیزیه اشپزی اینارو خیلی دوسدارم بیشتر تواین تایپیکا هستم 

حوصله ندارم برم توتایپیکای مشکل دار

ازیطرف خدا نکرده مشکلاشون توزندگی ادم میاد بهتر ک نری

تو تاپیکایی با عنوان شوهرم فلان کرده یا میخوام با خونواده شوهرم فلان‌کنم نرو مثل من😁

درسته باید به خودم مسلط باشم

ولی واقعا فضای جامعه انقدر مسموم هس که اینا میگن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته حق با شماست ولی قبول دارید ک اکثر اوقات مسمومه فضا هروقتم بیای قطعا یکی از پربازدیدا راجب ای ...

اره ولی من یذره عنوان بدببینم نگامو ازش میدزدم چشمم نیفته میرم تویه تایپیک بهتر و حواسمو پرت میکنم 

سعی کن نخونی عنوانشونو

درسته باید به خودم مسلط باشم ولی واقعا فضای جامعه انقدر مسموم هس که اینا میگن؟

همیشه بگو ازخودشون بمونه ازما دورباشه

اره ولی من یذره عنوان بدببینم نگامو ازش میدزدم چشمم نیفته میرم تویه تایپیک بهتر و حواسمو پرت میکنم&n ...

منم همه تلاشم این بود ولی الان یهو حالم بد شد

مرسی واقعا وقتتو گذاشتی اروم شدم💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه بگو ازخودشون بمونه ازما دورباشه

چن سالته شما؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706