2733
2734

اجرت با امام حسین .برات حمد و آیت الکرسی می خونم تا چیزی ک می خوای بشه ان شاالله ..گلم خواهش میکنم منم دعا کن خدا با خیر و صلاح خودش  و دعای امام زمان   کارای ازدواجمو خوب پیش بره  "سهیلام"

لطفا برای حاجت خواهرای گلم هم دعا کن 

@درمسیرخدا    

@نون_بربریییی    

@زهراگله    

@18narnia18    

@اعتصامی    

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
اجرت با امام حسین .برات حمد و آیت الکرسی می خونم تا چیزی ک می خوای بشه ان شاالله ..گلم خواهش میکنم م ...

سلام عزیزدلم مرسی

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@sbmimi     @18_narnia     به عشقشون برسن به خیر و صلاح👆🏻 @mlita91 &nb ...

آخ قربونت برم آبجی .سپید بخت بشی ان شاالله

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
آخ قربونت برم آبجی .سپید بخت بشی ان شاالله

خدانکنه الهی بمونی برام عزیزترینی 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
خدانکنه الهی بمونی برام عزیزترینی 

عشقی فرشته کوچولوی خودم

اجرت با امام حسین .برات حمد و آیت الکرسی می خونم تا چیزی ک می خوای بشه ان شاالله ..گلم خواهش میکنم م ...

ممنون برای شما و استارتر صلوات فرستادم

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘

ممنونم 

انشاالله

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706