2733
2734
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24191 بازدید | 296 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی زنش نشسته تو ماشین تا بیاد باهات حرف بزنه بعد منتظر نشسته تا تورو ببره نشونت بده؟ 🤫🤔

نمیدونم بخدا😭

خودمم ذهنم رفت نکنه فیلمه ولی فک نمیکنم زنش خیلییی ساکت بود و مظلوم اما با ی حالت بدی نگام میکرد ولی گریه نمیکرد

بچه ها حالا من چیکار کنم😭😭😭😭 چجوری اون همه خاطره رو فراموش کنم آخهههه مگه میشه چرا من انقد بدبخت ...

اسی تو هم ول کنی اون آقا ول کن  نیس ..توف کن تو صورتم اگه دروغ بگم..بچش دنیا بیاد بعد یکی دوسال باز آقا هوای عشقش بسرش میزنه میگه نمیتونم بدون تو ..ای گوززر😑😑😑😑دلم میخاد بر ینم تو صورت همچین مردایب ..آه آه ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
خودش گفت چون زنش بارداره😭

من بودم زنشو ک تو ماشین دیدم معذرت میخواستم و بهش میگفتم که خبر نداشتم پسره متاهله وگرنه ب خودم اجازه نمیدادم وارد رابطه با مرد متاهل بشم، به پسره هم میگفتم سراغی ازم نگیره و قطع رابطه میکردم، خودتو سرزنش نکن گلم تو خبرنداشتی و عمدی نبود کارت اما حق داری ناراحت باشی 😔 باز خداروشکر الان فهمیدی❤️

🥰
شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

فکر کردم میخوای بگی صدای خورد شدن قلب زنش رو شنیدم!

جفتتون حق دارید ناراحت بشید

اما اون بیشتر چون اینده ای جز اون مرد یا طلاق نداره

اما تو فرصت های زیادی داری

2740
دخترا خواهشا وقتی میخواید با آقایی تو رابطه برید اول شناسنامه ش رو ببینید

عزیزم کسی که اونقدر هفت خط و بدذات باشه که بخواد به همسرش خیانت کنه همه کاری میکنه.یه خانمی من میشناسم بعد از ازدواج فهمیده شوهرش زن داشته.شناسنامش جعلی بوده.کسی که اهل زیرآبی باشه همهههه کاری ازش برمیاد و همههه کاری برای گول زدن میکنه

بچه ها حالا من چیکار کنم😭😭😭😭 چجوری اون همه خاطره رو فراموش کنم آخهههه مگه میشه چرا من انقد بدبخت ...

متاسفم😔❤️

سعی کن سرتو گرم کنی

فقط زمان میتونه بت کمک کنه

۵.۶ ماهی طول میکشه بتونی کنار بیای

🥰

ببخشید من که باورم نشد. مطمعن هستم که یه فیلمی برات بازی کرده که مجبور بشی بری خودت. ببین ما خودمون جنس خودمون رو بهتر میشناسیم کدوم زنی حاضره بره سر قرار شوهرش با دوست دخترش و هیچی نگه( خصوصا حامله هم باشه که هورموناش به هم ریخته باشه) خیالت راحت برو بهش فکر هم نکن اون معلوم نیست لقمه چرب ترس دیده بهونه آورده که خودت بری

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
2706