2737
2739
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24198 بازدید | 296 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

وای طفلک زنش. عزیزم اول به خاطر اون زن بعد هم به خاطر خودت حتما خطت رو عوض کن و‌سراغش نرو‌. اون یه عوضی بوده و به زنش و به تو کلی دروغ گفته. طفلک زنش من حالشو میفهمم ولی تو که نمیدونستی توبه کن و بچسب به زندگیت. اصلا سراغش نرو که خدای نکرده تو زندگی خودت هم اینطوری نشه

2728

به نظرم خالی بسته که کات کنه. اونم دخترعمه ای دخترخاله ای چیزی بوده. ولی ولش کن دیگه ارزشش رو نداره. گور پدرش سگ. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بنظرم اصلا ب پسره نگو که فهمیدی زن داره 

مطمئن باش که با حرفاش رامت می‌کنه فقط بگو این رابطه ب صلاح مون نیست

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
خیلی مشکوکه زنش نبوده کی زنش میاره سر قرار شاید اینجوری خواسته بهم بزنه

زنش مدتی بوده که فهمیده بوده حتما یکم آتیشش خوابیده بوده ی هفته بود کم چت میکرد میگفت سرم شلوغه و اینا حتما از اونجا زنش فهمیده بود بخدا من نتونستم درست بشینم فک کنم اصن هنوزم به خودم نیومدم یعنی ممکنه دروغ باشه فک نمیکنممم

2738
نمیدونم بخدا😭 خودمم ذهنم رفت نکنه فیلمه ولی فک نمیکنم زنش خیلییی ساکت بود و مظلوم اما با ی حالت بد ...

تجربه شنیدن دروغ خیلی تجربه تلخیه تو دنیای روابط زیاد میشنوی و دروغ گویی به ادم ارتباطی به تو نداره

خودت رو سرزنش نکن و سعی کن از این به بعد با چشم بازتری نگاه کنی

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
شوهر من نباشه😐😐

مگه تو رفتی باهاش سرقرار؟

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
بچه ها حالا من چیکار کنم😭😭😭😭 چجوری اون همه خاطره رو فراموش کنم آخهههه مگه میشه چرا من انقد بدبخت ...

از کجا معلوم زنش بود چون ی زن انقد راحت نمیشینه تحمل کنه لااقل گریه نکرد؟؟؟؟؟؟؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات ❤️ با اجازه استارتر

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
بیچار تو اون زن بیچاره تر از تو که همچین مردی توزندگیش باید تحملش کنه حداقل فحش کش میکردی 

سلام عزیزم. 

میبخشید راجع به امضا تون، سوره تکویر رو تا چند روز باید بخونیم؟ 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   

بگو عکس از شناسمش بده و بگو بعدش دیگه کاری به کارت ندارم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706