2733
2734
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24254 بازدید | 296 پست

الان نمیخوای بگی که بهش وابستم نمیتونم ترکش کنم؟

واقعا این مردایی اینجوری چقدر کثیف و چندشن اخه عوضی همینکارا و قربون صدقه هایی که برا دوس دخترت انجام میدی برا زنت بکن ببین ۱۰۰ برابر از اونا بهتر میشه یا نه 

خدا لعنتشون کنه انشاالله

😆😆😆
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

بیچار تو اون زن بیچاره تر از تو که همچین مردی توزندگیش باید تحملش کنه حداقل فحش کش میکردی 

سوره تکویر برای چشم زخم و سحر سه بار شب سه بار روز با صدای بلند 
شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

بیچاره زن حاملش چی کشیده ،و همش تقصیر اون شوهر هرزشه،خودت رو سرزنش نکن 

2740

شاید باز دروغ گفته . میخواسته کات کنه. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

دختر جان حس بدی داری درست ،،، ولی  تجربه بشه بدات دیگه راحت گول حرفهای کسی و نخور ،، چند روز گریه کن و تمومش کن ، به آینده ات فکر کن ،، به کسی گه قراره باهاش بالا و‌پایین زندگی و طی کنی این‌آدم‌ارزش نداره که حالا که رفته اعصابتم از دست بوی به خاطر دروغ هاش ،،، روحیه و حوصله و انرژیتو نگهدار در آینده کم‌نیاری ،،، 

از همین ثانیه همه چیز و تموم شده بدون دوست عزیز

سیم کارتت و حتما عوض کن 

و تمام کادو یا خاطراتشم بریز تو کیسه ۹ شب بزار تو زباله دونی

شماصدای خرد شدن قلبتو شنیدی بی اینکه قلبت در تعهد کسی باشه صرفا دوست بودید 

یه لحظه خودت رو جای زنش قرار بده متوجه میشی وضعیت قلب تو در مقابل وضعیت زن اون بیشرف خیلیییی بهتره جانم

.......

دخترا خواهشا وقتی میخواید با آقایی تو رابطه برید اول شناسنامه ش رو ببینید

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍
2706