2737
2739
عنوان

بیاین خاطره پسرمو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 43 پست
۳

الهی کوشوله خب 

ولی سرم یکم درد سر داره دیگه دختر من تا الان که چهارو تموم کرده سه بار سرم زده بار آخری یکم ترسش ریخته بود راحت بودم ولی تا تموم بشه عذابه فقط نباید زیاد اکنون بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم داره سه سالش تموم میشه پریشب سرم زد فقط و فقط گفت آخ همین یعنی اینقدر مظلوم بود که خودم دلم‌سوخت هیچی نگفت 

امروزم بردمش خون داد آزمایش نوشته بود این سوزنش کلفت تر بود از بس که چند روزه هیچی هم نخورده بود به زور کمی ازش خون گرفتن اینقدر مظلومانه گریه کرد که جیگرم کباب شد بردمش لوازم تحریری گفتم‌هرچی دوست داری بخر ولی بازم دستش درد میکرد و گریه میکرد 

2731
بچم نفسش بالا نمیومد

من اونروز برام پنی سیلین زدن ولی باورتون نمیشه اصلا نفهمیدم زده یاهنوز نزده ولی دیدم خانم تزریقاتی ول کرد رفت درحالیکه من خیال میکردم هنوز نزده انقد خوب بود ودرد نداشت پرسیدم دلیلشو گفت ..ما همراش بیحسی وارد کردیم یعنی همراه موادش بیحسی بود ..منم انتظار درد زیاد داشتم . ولی برعکس شد . من شیراز هستم .اینجا اینطوری تزریق پنی سیلین انجام میدن.

نه تولد   نه مرگ      نه آتش     نه باد     اعمال نیک مارا محو نخواهند کرد ....مهربانی از عشق برتر است ..مهربانی برتر است...

عزیزم پسرت چیشد؟زدی براش؟دوس داشتی تعریف کن

کمتر از ۵۰ روز مونده ب اینکه انتظارم تموم  شه🌱🙂تویی ک داری امضامو میخونی برام صلوات میفرستی ؟😍بوس بهت❤این ۵۰ روز برام خیلی سخته🙂🖤ولی تموم میشه می دونم🙂
اره گلم با هزار تا قول😂🥲

خب خداروشکر 😂

یعنی جیک نزد؟اوخیی😍❤

کمتر از ۵۰ روز مونده ب اینکه انتظارم تموم  شه🌱🙂تویی ک داری امضامو میخونی برام صلوات میفرستی ؟😍بوس بهت❤این ۵۰ روز برام خیلی سخته🙂🖤ولی تموم میشه می دونم🙂
2740
خب خداروشکر 😂 یعنی جیک نزد؟اوخیی😍❤

نه دیگه خودش شاد اومد اخرم رفتم براش ماشین کنترلی خریدم😭😂

اصلا شد شد نشد میرم میخوابم😂🙂(برگرفته از کتاب خابالوها جلد ۷۸۹)😂

خدا پنی سیلین و نوروبیون رو نصیب هیچ بنده ای نکنه چون دردشون خیلی زیاده من یه بار تو دوران کرونا دکتر نوروبیون نوشته بود باسم منم رفتم برای تزریق خودمو واقعاً شل نگه داشته بودم که درد نگیره ولی پرستار که زد تا ۲ ساعت از دردش نمی تونستم روی مبل بشینم