2733
2739
عنوان

بیاین خاطره پسرمو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو پرستارش باهاش بازی کنه و بچه گونه باهاش صحبت کنه 

پرستاره خیلی مهربون بود قبل از کار دید گریه میکنه بغلش کرد بهش عروسک داد سرش گرم بشه

اصلا شد شد نشد میرم میخوابم😂🙂(برگرفته از کتاب خابالوها جلد ۷۸۹)😂
تو سرم بزنین براش

چون سوزن سرم بچه ها خیلی ظریفه، و حتی فرو کردنش درد نداره براشون، البته دردسر رگ گرفتن رو داره

ولی من درد این قبیل آمپول ها رو چشیدم و پسرت رو واقعا درک میکنم،خیلی ناجوره، تزریق دارو هم باید به آهستگی انجام بشه، و همین که تموم نمیشه خودش عذابه

2731
چون سوزن سرم بچه ها خیلی ظریفه، و حتی فرو کردنش درد نداره براشون، البته دردسر رگ گرفتن رو داره ولی ...

اها چشم عزیزم

2738

عذاب وجدان از این نداشته باش که آمپول زدین.

ولی بهتر بود از قبل آدمادگی ذهنی براش ایجاد میکردی که انقد نترسه و اون لحظه سرگرمش میکردی

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️

عجب‌... خیلی روش کارتون اشتباه بوده. دیگه حالا مگه میشه اون بچه رو راضی کرد؟! با بچه حرف بزنین، تشویقی براش خوراکی یا چیزای دیگه بخرین، بهش وعده‌ی خوب شدن بدین. آخه با زور که نمیشه ۶ تا امپول به بچه زد.

چندسالشه ؟ پسر منم مریض بود بردم دکتر آمپول نوشت رفتم بزنیم براش اولش گفت من که نمیترسم از آمپول 😐 ...

🥲😂

الهی قبلم گرفت 

ولی بنظرم بزنید عفونت خیلی بده بیشتر اذیت میشه

عضو گروه بنفش وزن :۷۰ هدف اول ؛۶۷ هدف دوم : ۶۴ هدف نهایی:۶۰ نا امیدی واسه کسیه که دو متر زیر خاکه تا وقتی نفس هست امید هم هست   یاعلی