2737
2739
عنوان

روز معلم برای زنداداشم چی بگیرم؟

446 بازدید | 23 پست

معلمه

گل بگیرم کافیه؟یا براش هدیه ی دیگه ای بگیرم؟؟؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

هدیه حتی کوچیک

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

تجربه بهم ثابت کرده هیچ زن داداشی لیاقت محبت کردن نداره هیچی نخر

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تجربه بهم ثابت کرده هیچ زن داداشی لیاقت محبت کردن نداره هیچی نخر

چرا عزیزم؟؟ما همیشه براش هدیه میگیریم اونم برای ما 

دختر گلیه خداروشکر 

2740

از صب صدبار گفتم هیچکی کمکم نکرده😭😭😭  من معلم پیش دبستانی ام،  میشه لطفا بهم کادو روز معلم شات بدین، شاتم کنین اینستا تبریک روز معلم بگین لطفا💔💔💔💔😔اگ هرکی خواس کمکم کنه بیاد خصوصی من بخدا بلد نیسم😔💔

همه که مثل هم نیستن

امیدوارم

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
چرا عزیزم؟؟ما همیشه براش هدیه میگیریم اونم برای ما  دختر گلیه خداروشکر

اانشاالله تا آخر همین طور باشه من که هر کاری کردم طرفم گربه از آب درومد

سکه پارسیان بگیر

نمیخوام زیاده هزینه کنم مامانم از طرف خودش یه هدیه دومیلیون داد منم میخوام یچیزی بدم فقط بدونه بع یادشم تولدش تازگیا بود براش هدیه گرفتم

2706