2733
2739

سلام کسی در مورد انتخاب رشته توی دفترچه ازاد و سوابق تحصیلی چیزی میدونه دقیق تر بخوام بگم سراسری برای خودش دفترچه داره و ازاد هم همینطور،سوابق تحصیلی هم دفترچه ازاد داره یعنی باید،با ازاد با آزمون همه رو یک جا وارد کنیم؟دانشگاه های روزانه رو که با سوابق تحصیلی میشه رفت رو پس کجا باید وارد کنیم ؟!لطفا هر چه زودتر توضیح بدین😢😢مهلت داره تمام میشه
تشکر🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۴ تا این رو دیگه ندیدم....

بود باور کن.. ککارشناسی پیوسته ...کارشناسی ناپیوسته...کاردانی پیوسته ... کاردانی ناپیوسته... این بودن

انچه تو گنجش توهم می کنی،زان توهم گنج را گم می کنی
2738
بود باور کن.. ککارشناسی پیوسته ...کارشناسی ناپیوسته...کاردانی پیوسته ... کاردانی ناپیوسته... این بود ...

آها من فقط یه دفترچه دانلود کردم و دیدم که اونم پیوسته بود 🙃

شما کسی رو نمیشناسی تگ کنید؟

آها من فقط یه دفترچه دانلود کردم و دیدم که اونم پیوسته بود 🙃 شما کسی رو نمیشناسی تگ کنید؟

نه .. خودم هم گیرم.. نمیدونم این پیوسته ناپیوسته چیه..

میشه اگه متوجه شدین منم خبر کنید

من که مشاور گرفتم اون کارا رو انجام بده چون منم مثل شما نمیدونستم چجوری ثبت نام کنم... اگه تلگرام داری برو تو گروه های درسی بپرس حتما کمکت میکنن بلدن :)

گلم سراسری و سوابق تحصیلی و فرهنگیان و پیام نور همه تو دفترچه انتخاب رشته سراسری هستن تو مقدمه ی دفترچه هم شماره ی هرکدوم نوشته فقط آزاد دفترچه اش جداست

موقع انتخاب رشته هم اونایی که تو دفترچه سراسری هستن تو سایت سنجش وارد میکنی سایت آزاد هم جداست

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
نه .. خودم هم گیرم.. نمیدونم این پیوسته ناپیوسته چیه..

کارشناسی پیوسته یعنی کارشناسی یا  لیسانس که یک سره میگیری و تمامش میکنین 

کاردانی یعنی فوق دیپلم که مقطع بعدیش میشه کارشناسی یا لیسانس 

کارشناسی ناپیوسته فک کنم یعنی اول کاردانی که همون فوق دیپلم هست مدرکش رو میگیری بعد میری برا کارشناسی یا لیسانس

عزیزم من این چیزا رو شنیدم 

و برداشتم این بود 

2706