2752
2734

من رزرو کردم برای بعد بارداری 

باید حتما اصل باشه 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه مارکی ۰؟!

من مارکشو نمیدونم ولی یه پیج خانمه خودش لاغر شده باهاش همونو میفروشه از اون خریدم چون آف زده بود پول زدم گفتم وایسه موقع زایمان بفرسته برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
امضاتون❤️❤️❤️

🥹🥹🥹

قسمت همه منتظرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی آمین..عشقتون پایدار ..ان شاالله ک نی نی تون سالم بیاد بغلتون و عشقتونو ب زندگی چندبرابر کنه

مرسی از انرژی مثبت زیادت 🤩🤩🤩

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همچین گنی وجود نداره، بعد زایمان می گن ببندین که شکم آویزون نمونه ولی اونم لاغر نمی کنه.

حواست باشه گن رو زیاد نبندی، چون کمر و بدن رو خودش نگه می داره و دیگه عضلات کمر کار نمی کنن و به مرور ضعیف می شن، بعدش دیگه کمر درد می گیری.