2752
2734
عنوان

یکی راهنمایی کنه دفترچه انتخاب رشته

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 31 پست
کارشناسی پیوسته یعنی کارشناسی یا  لیسانس که یک سره میگیری و تمامش میکنین  کاردانی ی ...

خب ما که فوق دیپلم نداریم میشه لیسانس بگیریم؟

انچه تو گنجش توهم می کنی،زان توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم سراسری و سوابق تحصیلی و فرهنگیان و پیام نور همه تو دفترچه انتخاب رشته سراسری هستن تو مقدمه ی دفت ...

آزاد رو میدونم جداست، مشکلم اینه که سوابق تحصیلی آزاد رو با آزاد با آزمون وارد کنمیه دفترچه کنم یا نه ؟

2731
من که مشاور گرفتم اون کارا رو انجام بده چون منم مثل شما نمیدونستم چجوری ثبت نام کنم... اگه تلگرام دا ...

کار خوبی کردین، یکی دوتا بودن پرسیدم هنوز جوابی نگرفتم

خب شما میگی کارشناسسی انتخاب کردی که ...

من میگم دفترچه کارشناسی رو فقط دیدم الان که شما گفتی ۴ تاست اینا رو گفتم،و اینکه کاردانی خودش زمانش کم هست دیگه نمیدونم چرا برداشتن ناپیوستشم کردن،حالا باز کارشناسی نا پیوسته یه چیزی

من میگم دفترچه کارشناسی رو فقط دیدم الان که شما گفتی ۴ تاست اینا رو گفتم،و اینکه کاردانی خودش زمانش ...

شما چه شهری میخووای بزنی؟.. من ازاد میرم به احتمال زیاد نمیدونم چه شهرایی بزنم

تا اخر امروز فقط وقته البته تمدید میکنن ولی من بازم استرس گرفتم هنوز جواب سوالام رو نکرفتم

برو گروها تلگرامی حتما کمکت میکنن

2706