2737
2734
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
شایدم زاویه نگاهم فرق داره🤔 حالا من خواستم تجربه کسایی که سه تا دارن رو بدونم همین، میخام بدونم ...

من سومیو باردارم

خداخواسته بود

به نظرم خیلییییی سخته.خدا کمکمون میکنه انشاالله

اولی هفت سالشه بچم دومی یک سالشه تازه.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=248628404]لبنیات کاکائو اینارو نباید بخورید [/QUOTE کنج]

جدی منظورتون توی ایام بارداری هست یابعد اززایمان؟؟ من الان باردارم علاقه به لبنیات دارم

لطفالایک نکنید،ممنون
عه واقعا!! چطوری کنترلش میکنین؟سخت نیس اینجوری براتون خودش همکاری میکنه؟؟ چه خوب که خوب شده پسر من ه ...

پسر منم هیچوقت خوب نمیشه بعضی حساسیت هاش. اشکالی نداره خب. براش همممممه چی از مایونز و کچاپ و شکلات و کیک و نوشابه و ناگت و برگر و کالباس و بستنی درست میکنم، ورژنی که براش خوب باشه

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
2731
کارت درسته،اقدام کن،نازایی خیلی زیاده تافرصت هست اقدام کن.بچه باخودش رزقشم میاره...

ممنون😍

اصن با این که درآمدمون بشدت معمولیه، هیچوقت نگران جنبه مالیش نیستم، چون معتقدم زندگی رو اگه آسون بگسری و شکرگذار و صرفه جو باشی، زندگی هم آسون میگذره.

ولی میترسم هندل کردن یه نوزاد تازه متولد شده با یه کوچولوی ۲ساله خیییلی سخت تر باشه از یه نوزاد با یه کوچولوی سه ساله

یکم سخت تر رو میتونم تحمل کنم، ولی اگه قرار باشه اوضاع از کنترلم خارج بشه، خب تا دوسالگی محسن صبر میکنم.

این قسمتش برام مبهمه

خداروشکر دیگه مسئولین حرص نخورن جمعیت داره کم میشه، نسل خوشبختمون قراره با همت مادرهای ایرانی زیادتر ...

نمیتونم تشخیص بدم که داری مسخره میکنی یا حدی میگی 😅😅😅😅

ولی حقیقتش من کاری ب بحثای سیاسیش ندارم، از ته دلم، عاشق خونه شلوغم و عاشق خونواده پر جمعیت

عزیزم شرایط خودت و ببین بچه بیار اینجا زندگی و عصاب خودشون و میبینن نظر میدن ،گوش نده باهمسرت مشورت ...

همسرم رو که مسلما ول نمیکنم بیام با نی نی سایت مشورت کنم، منو همسرم از اول توافق داشتیم که هرچی بیشتر بهتر 😂

ولی خب به تجربه مادرها نیاز دارم برای میزان فاصله انداختن، نه برای تعداد، تعداد بچه هامو که خودم تصمیم دارم تا وقتی خدا میده ۵ ۶تا رو اقلا بیارم، و کاری به حرف احدی ندارم

2740
پسر من همه قندها بجز گلوکز براش ضرره، لبنیات شیرینیجات بیسکوییت  میوه ابمیوه و چربی براش حذفه، ...

پسر من همه چیزای حساسیت زا مث گوجه و توت فرنگی و فلفل و...، و همه چیزای ترش و اسیدی، و شکر، و شیر، و همه غذاهای بسته بندی و بیرونی براش ممنوعه، و کاکائو و کافئین.

منم هممممممه رو ورژن سیف شو براش درست میکنم.

یه مدتی هم پسرم مث پسر شما چربی و سرخکردنی هم براش ممنوع، بود واقعا سخت بود اون دوره

بعضیا بچه هاشون کلا ذاتن آروم و حرف گوش کن هستن،از همون بچگی یه آدم بزرگسال محسوب میشن     ...

😂😂😂😂😂😂 لحنت خیلی بامزه بود😂😂😂

عالیه بهترین سن مزایاش اینه بچت بزرگ بشه هم بازی داره،بهتر به کارات میرسی،بیشتر میتونی براخدت و خونه ...

ممنون از نظرت😍😍😍

بچه ای که بشینه یه گوشه همش ساکت باشه یه مشکلی داره ذات بچه ها بازی و شلوغ کاری دوستدارن نباید جلوشو ...

موافقم.

ولی بعضی بچها واقعا خیلی بازیگوش تر از چیزی هستن ک بشه تحمل کرد

پس چی میخورد؟الان چی میخوره؟

همه چی رو بدون مواد مضر میپزم براش

شکلات صبحانه، گرانولا بار بستنی ژله پاستیل خورشت کیک کباب

2706