2737
2739
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
چرا بزرگه همش عصبیه؟ و چرا خواهرت قرص اعصاب میخوره؟🤔

سن بلوغش هس.هی بهانه گیری میکنه.از بس باهم جنگ و دعوا دارن خواهرم عصبی شده.۱۶.۱۵.۱۳و ۵ساله هستن.فک کن چندسال دیگه بچه ها هرچیزی رو میبینن و میخوان.بچه های ابجیم تخت خواستن مجبور شد بخره ۴تا چون همش میگفتن فلانی داره ما نداریم.الان ۳تاشون گوشی میخوان.بزرگه کامپیوتر.هرچندوقت نیاز ب لباس و غیره.هزینه لوازم تحریر.اصلا خوراک کمرشکن شده ایران

سن بلوغش هس.هی بهانه گیری میکنه.از بس باهم جنگ و دعوا دارن خواهرم عصبی شده.۱۶.۱۵.۱۳و ۵ساله هستن.فک ک ...

آها، ممنون که وقت گذاشتی توضیح دادی 😍😘

از مفید ترین پست های تاپیک بود برا من

باید خیلی رو تربیت و زاویه نگاه بچه ها به مسایل کار کنم که وقتی تعدادشون زیاد شد، به مشکل نخورم🤔👌👌👌

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها، ممنون که وقت گذاشتی توضیح دادی 😍😘 از مفید ترین پست های تاپیک بود برا من باید خیلی رو ترب ...

فدات شم.اره یجوری باید برنامه داشته باشی ب همه برسی.ب درساشون ب نیازاشون.توجه نکنی سرخورده میشن و ناامید

2731
فدات شم.اره یجوری باید برنامه داشته باشی ب همه برسی.ب درساشون ب نیازاشون.توجه نکنی سرخورده میشن و نا ...

اوهوم🤔👌👌👌

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️