2733
2734
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
پسر اول من هم خیلی ممنوعیت غذایی داره قورمه سبزی، قیمه، ماکارونی، خورشت آلو، خورش بامیه، املت حت ...

اسی چه مواردی رو باید توی بارداری رعایت کنیم که بچه دچار این مشکل نشه؟

لطفالایک نکنید،ممنون
اسی چه مواردی رو باید توی بارداری رعایت کنیم که بچه دچار این مشکل نشه؟

مورد پسر من که بیماری زمینه ای بود و فردای تولد عمل شد و هییییییچ دلیلی هم برای بیماریش پیدا نکرده دانش بشر، یه اتفاقیه که شانسی رخ میده. و هیچ پیشگیری ای هم نداره

ولی ریفلاکس‌ عمدتا بخاطر تغذیه غلط مادر در طول بارداری، و با اعصاب داغون مادر و حرص خوردنشه

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مورد پسر من که بیماری زمینه ای بود و فردای تولد عمل شد و هییییییچ دلیلی هم برای بیماریش پیدا نکرده د ...

ممنون عزیزم،برای جلوگیری از ریفلاکس بهتره چیاخورده نشه؟

لطفالایک نکنید،ممنون
ممنون عزیزم،برای جلوگیری از ریفلاکس بهتره چیاخورده نشه؟

ادویه بخصوص فلفل

کلا رژیم غذایی سالم داشتن خیلی اثر خوبی داره هم روی رشد جنین هم پوستش هم سیستم گوارشش

2742
ادویه بخصوص فلفل  کلا رژیم غذایی سالم داشتن خیلی اثر خوبی داره هم روی رشد جنین هم پوستش هم سیس ...

ممنون عزیزم،خیر ببینی واقعا باید ازاین ببعد بیشتر رعایت کنم

لطفالایک نکنید،ممنون
ممنون عزیزم،خیر ببینی واقعا باید ازاین ببعد بیشتر رعایت کنم

موفق باشی😊

البته اول و آخر همه چی دست خداست، چه سلامتی بده چه بیماری, در هردو حکمت و خیری هست

ولی از خودش بخواه و دعا کن برای سلامت روح و جسم کودکت😊❤️

موفق باشی😊 البته اول و آخر همه چی دست خداست، چه سلامتی بده چه بیماری, در هردو حکمت و خیری هست ...

واقعا هم همینطوره،ان شاالله که قسمتم اولاد سالم وصالح باشه وبهمچنین شما.

ممنونم از راهنماییهاتون،خیر از اولادت ببینی❤

لطفالایک نکنید،ممنون
واقعا هم همینطوره،ان شاالله که قسمتم اولاد سالم وصالح باشه وبهمچنین شما. ممنونم از راهنماییهاتون،خی ...

ممنون😍😊

2740
پسر اول من هم خیلی ممنوعیت غذایی داره قورمه سبزی، قیمه، ماکارونی، خورشت آلو، خورش بامیه، املت حت ...

عه واقعا!! چطوری کنترلش میکنین؟سخت نیس اینجوری براتون خودش همکاری میکنه؟؟ چه خوب که خوب شده پسر من هیچوقت خوب نمیشه💔

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
من یکم آدم بی خیالی ام😅 بریزه بپاشه خودمم همراهیش میکنم و شلوغ تر از پسرم هستم😅 تو بحث مالی هم خی ...

عزیزم شرایط خودت و ببین بچه بیار اینجا زندگی و عصاب خودشون و میبینن نظر میدن ،گوش نده باهمسرت مشورت کن نه چهارتا غریبه که نصفشونم حتی هنوز ازدواجم نکردن و نظر میدن 

پسر من همه قندها بجز گلوکز براش ضرره، لبنیات شیرینیجات بیسکوییت  میوه ابمیوه و چربی براش حذفه، غذاهاشم ابپزه، شما چیکار میکنی رعایت میکنی؟

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2706