2733
2739
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست

بعضیا بچه هاشون کلا ذاتن آروم و حرف گوش کن هستن،از همون بچگی یه آدم بزرگسال محسوب میشن  اونا اشکالی نداره،اصن ۴ تا بیارن ،ولی اگه کسی مثه بچه من داشته باشه یه دونه زیادم هست،میگم راست برو،چپ میره،میگم بشین،پا میشه،میگم نخور،بیشتر میخوره.... همش سه سالشه،انگار سی سال بچه بزرگ کردم 

عالیه بهترین سن مزایاش اینه بچت بزرگ بشه هم بازی داره،بهتر به کارات میرسی،بیشتر میتونی براخدت و خونه ت وقت بذاری،کمتر لازمه باهاشون بازی کنی)البته وقت ویژه براهرکدوم بذار مخصوصا بزرگتره اما نمیخاد همش دنبالش نی تازه به بزرگه هرچی یاد بدی و بخوای کوچیکه هم تقلید میکنه گاهی برعکسش میشه یاد بزرگه داد قدرتمند نشونش بدی و بگی از داداشت/ابجیت یاد بگیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا بچه هاشون کلا ذاتن آروم و حرف گوش کن هستن،از همون بچگی یه آدم بزرگسال محسوب میشن     ...

بچه ای که بشینه یه گوشه همش ساکت باشه یه مشکلی داره ذات بچه ها بازی و شلوغ کاری دوستدارن نباید جلوشو گرفت

2731
ممنون عزیزم،برای جلوگیری از ریفلاکس بهتره چیاخورده نشه؟

رفلاکس من تجربه م سر بچه اخرم این بود ده روز اول لبنیات به هیچ وجه،غداهای گرم تامیتونی برا جلوگیری از زردی نخوری

روزای اول همون کاچی بهتره بدون زعفران،روز پنجم ششم یکم مرغ یاگوشت چیزای سنگزن نخور ان شالله نمیگیره

2740
اینو موافقم که نصفیشون مجردن یا بچه ندارن😅

والا بخدا تا سه چهارسال پیش نظر میخواستی ماشاالله همه پخته و طبق تجربه نظر میدادن و واقعا کمکت میکردن و بهت انرژی میدادن الان جرات تاپیک زدن تو هرزمینه ای نداری البته من زیاد اینجا تاپیک نمیزنم و نظر نمیخوام بخاطر همین اشخاص عزیزم که عرض کردم ماشاالله همه زیر۱۹,۱۸ تو زمینه ای که نه تجربش کردن نه درکش میان همچین محکم نظر میدن ادم میمونه تازه مخالفتم کنی جواب دارن 

بچه ای که بشینه یه گوشه همش ساکت باشه یه مشکلی داره ذات بچه ها بازی و شلوغ کاری دوستدارن نباید جلوشو ...

نه نه،بچه من کلا هیچ حرفی گوش نمیده هیچیاااا🤦🏻‍♀️فک کن داره از رو مبل میوفته میگم وای داری می افتی بیا اینور،بیشتر می‌ره اونور که بیوفته،حالا توضیح مشکله شما خودت باید ببینی🤣البته کلا بچه های طرف خونواده شوهرم همین مدلی هستن یه ۱۲/۱۳ سال اینجورین بعد کم کم عاقل میشن😐

نه نه،بچه من کلا هیچ حرفی گوش نمیده هیچیاااا🤦🏻‍♀️فک کن داره از رو مبل میوفته میگم وای داری می افتی ...

اخییی😂بچه همینه هرچی بیشتر منعش کنی راغب تر میشه واسه انجام اون کار ،

بچه دومت هنوز به اذیت نرسیده.احتمالا کولیک هم نداشته.و بیخوابی نکشیدی.بذار راه بیفته دعواهاش. مراقبت ...

بچه منم اینجور بد بالاخره میگذره همیشه رو مدار ناراحتی نمیچرخه دنیا هر سنی اذیتهای خودشو داره باید زندگی نکرد و بچه نیاورد چون مشکلات داره و هست نه بابااینم میگذره بیخیال باش راحت بگیر

رفلاکس من تجربه م سر بچه اخرم این بود ده روز اول لبنیات به هیچ وجه،غداهای گرم تامیتونی برا جلوگیری ا ...

م باردارم ویار شدید دارم از درد رفلاکس قرص دمیترونم و که دکتر داده نمیخورم میگم وقتی رو معده و دستگاه گوارش من تاثیر میزاره مگه میگه رو بچه تاثیر نذاره ،ازین به بعد ادویه غذاهارم کمتر میکنم 

نه نه،بچه من کلا هیچ حرفی گوش نمیده هیچیاااا🤦🏻‍♀️فک کن داره از رو مبل میوفته میگم وای داری می افتی ...

میدونی چرا؟چون بیشتر حریص میشه اینو بگی همینو بابازی بخوای بیاد پایین راحت میاد بدون اینکه بدونه داری منعش میکنی

2706