2737
2739
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
ماکه الانشم سخت نمیگیریم اما الانم هستن که چنتا میارن به قدیم و جدید نیست دید ادماست چجور برخورد کنن ...

اره دقیقا متاسفانه بخاطر همینه بچه های الان همه دارن لوس و تنبل میشن چون پدر مادر زیادی همه چیو براشون فراهم میکنن تابچه میگه فلان چیز میدوان میخرن بابا بزار بچه قدر پول قدر داشته هاشو بدونه خانومای الان فکر میکنن یدونه بیارن همممه چی دراختیارش بزارن لطف کردن درحق بچه ولی ظلمه بخدا

نگران نباش عذاب وجدان چی من تا اخر سه ماهگیم فکر کنم لواشک باید هرروز میخوردم تاخوب میشد حالم الان پ ...

جدی؟چجوری جلو خودت و گرفتی😁😁من یه هفته دیرگفتم داشتم میمردم جلو زبونمو نمیتونم بگیرم😂 اخه میلمم زیاد به چیزی نمیکشه نه چیزی هوس میکنم این تهوو امون نمیده والا 🤦🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟چجوری جلو خودت و گرفتی😁😁من یه هفته دیرگفتم داشتم میمردم جلو زبونمو نمیتونم بگیرم😂 اخه میلمم ز ...

اخه ناراحت میشه میگه اون یکی کوچیکه و بسه لی من همچنان دوستدارم خدم عاشق بچه م تاخدا لطف کنه بهم اجازه بده میارم هرچی خواست اونه ان شالله

2731
اره دقیقا متاسفانه بخاطر همینه بچه های الان همه دارن لوس و تنبل میشن چون پدر مادر زیادی همه چیو براش ...

بچه کم داشتن هم ظلم در حق بچه س هم خودشون 

بچه از تنهایی گوشه گیر و افسرده میشه 

پدر مادر هم ک همیشه جوون و سرزنده نیستن 

دوروزه دیگه سن بره بالا نیاز به رسیدگی و توجه دارن. اینو هیشکی نمیتونه منکر بشه. بچه یه دونه یا دوتا باشه واقعا شرایط سخت میشه برا همه. هم بچه ها هم پدر مادر 

بیمارستان بودم خانم پرستار اشک میریخت میگفت شمارو بخدا به یکی دوتا قانع نباشید مادر من اشتباه بزرگی کرد ک دوتا بچه اورد. میگفت الان مادرم جراحی کرده سه ماهه. من زندگیم ریخته بهم چون برادرم نمیتونه  کمک مادرم باشه و من با داشتن سه تا بچه و شیفت بیمارستان باید تنهایی مراقبت کنم ازش. التماس میکرد توروخدا بفکر پیری خودتون باشید بخودتون رحم کنید 

بچه کم داشتن هم ظلم در حق بچه س هم خودشون  بچه از تنهایی گوشه گیر و افسرده میشه  پدر ...

پس بچه فقط در نقش پرستار پیری و کوری هست؟ 

عجب

.                                                                  
2738
پس بچه فقط در نقش پرستار پیری و کوری هست؟  عجب

بنظر من اول باید ادم عاشق بچه باشه بخاد همون یدونه رو هم بیاره که اگه از سر اجبار باشه که برا حرف دوروبریا باشه نیاوردنش بهتره وتا بچه دار نشه ادم و حسش نکنه درکی نداره اکثرا 

برمیگرده به دید شما. 

این یکی از داشتن مزایای بچه هست عزیزم 

گفتم هرکسی نظر خودشو داره. در کنارش شادی هست غمم هست. منکرش نیستم هیچوقت. ولی داشتن بچه خیلی خوبه خیلی 

برمیگرده به دید شما.  این یکی از داشتن مزایای بچه هست عزیزم  گفتم هرکسی نظر خودشو دار ...

یکی از دوستان خیریه داره، هر چندوقت یکبار در مورد کسانی که نیاز به کمک مالی دارن استوری میذاره، از بچه ای که هنوز به دنیا نیامده و میخوان براش سیسمونی بگیرن تا اونی که میخواد بره مدرسه و لباس نداره تا تهیه جهیزیه و... کمک جمع میکنه.

حالا اینجا به مادرانی که نمیدونم تحت چه جوی قرار گرفتن میگی فقط به فکر بچه آوردن نباشید و بعدش هم فکر کنید سریع از کوره درمیرن

.                                                                  
یکی از دوستان خیریه داره، هر چندوقت یکبار در مورد کسانی که نیاز به کمک مالی دارن استوری میذاره، از ب ...

عزیز مالی خدا میرسونه اعتقاد هم مهمه یه وقت شرایطی پیش میاد ادما نتونن و یهو زمین بخورن سخت بشه زندگی اینجوری به هم کمک کنن اما گاهی ما ضعف از قبل نشون میدیم و ایه یاس میخونبم کسی از فرداش خبر نداره که باقاطعیت بگه یه دونه میارم همه چی فراهم میکنم از کجا معلوم فردا همه ثروتت به باد نره ورشکست نشی دورازجون هممممممه بچت زنده باشا تاانجاها فکر میکنی و....بابا خدای دیروز خدای امروز و فرداهم هست بلده کار درست کنه باید اعتقاد قلبی داشت من یکی که برکت بچه رو به چشمم دیدم هم شنیدم هم خوندم کاش همه بادید باز ببینن این موضل رو

عزیز مالی خدا میرسونه اعتقاد هم مهمه یه وقت شرایطی پیش میاد ادما نتونن و یهو زمین بخورن سخت بشه زندگ ...

اینکه کسی یکدفعه به مشکل بخوره فرق داره با کسی که میدونه از نظر مالی در تنگنا هست و اقدام به آوردن بچه کنه شاید وضعش خوب بشه یا نه. اگر بستگی به اعتقاد داره که دارید میبینید وضع جامعه را پس نسخه کلی ندید.

کم بودن استطاعت مالی چیز خجالت آور و بدی نیست چون گاهی بدشانسیه و دست خود آدم نیست ولی اینکه به عمد یکی دیگه را گرفتار کنی اوج خودخواهی هست

.                                                                  

نه نیست ولی همه ادما یروزی پیر میشن اون بچه ام عصای دست پدر مادر اشکالش چیه؟شما چهارروز دیگه از پدر مادر پیرت نیاز داشته باشن نگهداری نمیکنی؟

2706