2733
2739
اون سنش بالاس  مردا ک سنشون میره بالا دست خودشون نیست غرغرو میشن  گناه داره

اخه من درس دارم

بمن ربط نداره ک ۵صب پامیشم غذا بهش میدم

من کلا قبول دارم یکم شلخته ام ولی خودمو دوس دارم

تودانشگاه و ازدواجم کنم همینم

زندگی خودمه

بعد بابام خودش کلی ایراد داره

بهش گفتم من نبودم میمردی ک

هرپه سکوت میکنم بیشتر میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این پسره  کلا با کسی نمیمونه واسه خوشگذرونی با هرکی بره بعدش خسته میشه عاشق نمیشه اونجوری ...

سلام عزیز

لطفا جواب منم بده

سعید با رلش کات میکنن یا ازدواج؟

کشتم شپش شپش کش شش پا را
2742
  نه فقط بدشانسه

سلام عزیزم حس ششمی؟میشه جواب منو هم‌بدی؟

مرسی

میخوام ببینم حست نسبت بهش چیه!؟دوستم‌داره یا نه منو سرگرمی میبینه و کسی توی زندگی اش هست!؟اگه نه پس رفتاراش چیه؟هرچی حس میکنی بگو لطفاااا

فرهنگیان میارم دعوت به مصاحبه بشم دبیری قبول میشم؟ د

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
2738
اون سنش بالاس  مردا ک سنشون میره بالا دست خودشون نیست غرغرو میشن  گناه داره

سر اختلاف مادرم و شوهرم امروز اصلا حالم خوب نیست درسم نخوندم. می‌خوام بهش فکر نکنم نمیشه تقصیر شوهرمه هرچقدر بهش میگم رعایت کن نمیکنه. خیلی ناراحتم خیلی الان من چیکار کنم دو هفته دیگ زایمان هم دارم درسم دارم باید بخونم اما دست و دلم ب هیچکاری نمیره

سلام عزیزم حس ششمی؟میشه جواب منو هم‌بدی؟ مرسی میخوام ببینم حست نسبت بهش چیه!؟دوستم‌داره یا نه منو ...

بلاتکلیفه با خودش ،  نمیتونه جدی وارد رابطه شه چون مشکل مالی و دغدغه کاری داره، فرهنگیان  نه

2706