2737
2739
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
این طرز فکر هم اشتباهه بچه ها همبازی میخوان همسن خودشونو میخوان

بعد یک عقیده غلط اینه که یه دونه بیارم تا خوب تربیتش کنم درحالیکه تک فرزندی فی‌نفسه تربیت غلط رو با خودش میاره هر چقدر هم که شما تلاش کنی بچه ای که تک فرزند باشه همیشه یک خلا به نام خواهر یا برادر داره

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
دقیقا. من هیچوقت به پسرام همچین ستمی نمیکنم من پسرامو با رفاه متوسط، ولی خودساخته و اهل صرفه جویی ب ...

عزیزم بزار بزرگ شن اونموقع متوجه میشی توقعشون چقد رفته بالا .الان که چیزی نمیخان بالباس هم دیگه بزرگ میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت بود؟بیهوشیش چقدر طول کشید؟دختر منم یه عمل تو راه داره نگرانشم

والا فردای تولدش عمل شد و من سزارین بودم هنوز توی بخش خیره به سقف بودم و ندیدمش اصلا.

توکلت به خدا باشه، صدقه بده، اگه میتونی نذر کن.

خدایی که این بچه های معصوم رو با عشق آفرید و توی دل ما گذاشت و ۹ ماه مراقبشون بود و به دنیا اووردشون، از ما بهشون عاشق تره😍

2742
واقعا؟از چه لحاظ من همیشه میترسم دومیو بیارم درحق دخترم ظلم بشه

توی هر سنی که دومی رو بیاری، بااااااید یه عالمه سیاست بخرج بدی و شرایط رو مدیریت کنی، من یه میلیون تا قصه و داستان و بازی براش اجرا کردم تا خودش عشق داشت بعدی بیاد. بعد که اومد، هزارتا دیگه فن زدم تا حسادت پیش نیاد، عاشق هم باشن...

هنوزم دارم همین فرمون رو میرم و نتیجه شم عالی بوده شکر خدا 

میگه بزرگ کردنش سخته ، حوصله ندارمو ... 

خب پس باید محیط خونتون شاد تر و رنگی تر باشه، باید حس کنه که بچه اونو از تو دور نکرده

عزیزم بزار بزرگ شن اونموقع متوجه میشی توقعشون چقد رفته بالا .الان که چیزی نمیخان بالباس هم دیگه بزرگ ...

منم با همین متد بزرگ شدم و وقتی بزرگ شدم، اونقد چشم و دل سیر بودم که نه یه تیکه طلا میخواستم از همسرم نه عروسی نه حلقه، چون نیازی بهشون حس نمیکردم، دلم ساده زیستی میخواست، مهریه مو هم ۱۴سکه انتخاب گردم و توی‌محضر بخشیدم

همشم چیزایی بود که خودم بهش رسیدم و خواست خودم بود نه اصرار خانواده.

همسرم هم توی خونواده ای با همین مت  بزرگ شد و هنوزم که همه ۳۰ سالشونه، لباسی که سایز این یکی نباشه اون یکی میپوشه و اهل صرفه جویی هستن، اما خسیس اصلا.

مهم نیست تو چه زمونه ای باشه، هرطو ی تربیت بشی همون طور رفتار میکنی

2740
دخترم دوسال ونیمشه الان نه هیجده ماه

نمیدونم چه فعل و انفعالاتی تو مغزم رخ داد که یه سال خوندم🤔🙄😅😂

از نظر سن اوکی هستن، ولی فقط این مهم نیست، باید ببینی آیا براش آمادگی ذهنی کافی ایجاد کردی؟ آیا بهش به حد کافی عشق ورزیدی که پر باشه؟ براش بحد کافی تایم گذاشتی که حریص نباشه به وجود تو و بچه بعدی رو مزاحم ندونه؟

چقدر این تاپیک از انرژی مثبت شما پر بود 😍عشق کردم یک جوون امروزی  اینجور به شناخت از خودش و زندگیش رسیده منم آرزومه سه تا بچه داشته باشم با اینکه هنوز مستاجرم   ولی دله دیگه دست خودم نیست  فعلا که خدا اولیشو  تو دلم گذاشته   خدا کنه سلامت بدنیا بیاد و شرایط بهتر بشه و همسرمم راضی به سه تا بچه بشه 😍با همدیگه عشق کنیم  خونه ی شلوغ  پر از صدای بچه ها😍  این لطف خداست که به دل بعضیا این عشق رو انداخته   نمیدونم چجوریه  بعضیا مثل من. حتی یه بچه تو کوچه میبینن از خود بی خود میشن😄

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
چقدر این تاپیک از انرژی مثبت شما پر بود 😍عشق کردم یک جوون امروزی  اینجور به شناخت از خودش و زن ...

الهی عزیزمممم😍😍😍

ان شا الله خدا بهت کمک کنه و روزیتون زیاد بشه و بچه های خوب و عاقبت بخیر😍😍😍

من یکی اوردم دست تنها دارم پاره میشم شهر غریب، اگ کمک داری خوبه 

منم دوتا رو دست تنهام🤔

از چه نظر داری پاره میشی؟😅

الهی عزیزمممم😍😍😍 ان شا الله خدا بهت کمک کنه و روزیتون زیاد بشه و بچه های خوب و عاقبت بخیر😍😍😍

ممنون عزیز دلم   خدا بچه های شما رو عاقبت بخیر کنه و همیشه عشق کنین از کنار هم بودن😍😘

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2706