2733
2734
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
خب چرا عصبانی‌ای😂

بیام یه چیزی بگم ک با کفش میوفتی دنبالم😂 

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی من ۱۸ ماهم بود خواهرم بدنیا اومد الان خوبیم ولی بچگی خیلی به من ظلم شد

۱۸ ماهت بود بدنیا اومد ینی ۹ ماهت بود حامله شد، خب خییییل زوده، طفلکی تو😢

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
2731
این طرز فکر هم اشتباهه بچه ها همبازی میخوان همسن خودشونو میخوان

چیزی ک زیاده همبازی و اسباب بازیه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
۱۸ ماهت بود بدنیا اومد ینی ۹ ماهت بود حامله شد، خب خییییل زوده، طفلکی تو😢

آره😪

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
بیام یه چیزی بگم ک با کفش میوفتی دنبالم😂 

خب حقیقتش من توی این تاپیک درباره این که شما بچه میخواید یا نمیخوای  سوال نپرسیدم یا حتا نظر نخواستم که آیا سومی رو بیارم یا نه؟ فقط میخوام از زبان اونهایی که سه تا بچه رو تحربه کردن بدونم آیا ۱۸ماه فاصله کمه یا خوبه.

ولی از اون آدمایی نیستم که تا نظر مخالف ببینم پاچه بگیرم ، خیالت راحت😅

ببین فقط توروخدا بگو چطوری شوهرتونو راضی میکنید ؟ یعنی انقدر تو این زمینه گوش به فرمان هستن که تا ب ...

باید ببینی اون عاملی که مانع همسرت میشه چیه و اون رو حل کنید دوتایی وگرنه با اصرار چیزی درست نمیشه بالاخره بچه رو باید هردوتاتون بخواهید

واقعا؟از چه لحاظ من همیشه میترسم دومیو بیارم درحق دخترم ظلم بشه

آره..برای ما زود بود من خیلی کوچک بودم مامانم مجبور شد شیر دادن به من و قطع کنه بچه بودم خیلی حسودی میکردم به من میگفتن خیلی خسیسی من بیشتر عصبی و پرخاشگر میشدم اسباب بازیامو بهش نمیدادم با ناخن تو صورتش خط می‌انداختم سرش و دیوار میکوبوندم همیشه از بینیش خون میومد من بچه بودم نمیفهمیدم الانم بعضی وقتا خواهرم خاطرات گذشته رو تو سرم میزنه... حسادت و پرخاشگری و باز دارم ولی الان رابطه خوبی با خواهرم دارم

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
وای دقیقا حس خیلی بدی بهم‌دست میده احساس میکنم نو خانواده های اینجوری زن و شوهر خیلی از هم دورن

اتفاقا منم سه تا بچه دارم همه رو تو پنچ سال و ۹ ماه به دنیا اوردم ،رابطم با شوهرم عالیه ،نه خونه داشتم نه پول زیاد ،به لطف خدا الان ۶ ماهه که خونه خریدیم،من تو زندگی فقط امیدم به خداست زیاد مادیات برام مهم نیست،همین که خوب بچه رو تربیت کنی عاقبت به خیر میشه

سلام ایکاش به سوال من جواب بدی من دخترم دوسال ونیمشه میخوام اقدام کنی دومی،حالا میترسم با اومدن دومی ...

نه نه! من برای بچه دوم ۱۸ ماه خلاف سن رو اصلا توصیه نمیکنم چون کودک در مرحله گذار از تک فرزندی به چند فرزندی ه و باید به حدی است رشد برسه که بتونه مسئله رو حذف کنه و باید برای بچه اول اونقدر عشق و وقت بگذاری تا برای بچه های بعدی سرمشق خوبی باشه و اون هم نیاز به زمان داره من توصیه می کنم حداقل تا دو یا دو سال و نیمگی صبر کنی اما برای بچه های دوم به بعد دیگه مسیر هموار شده و بچه ها به باهم بودن و چند فرزندی عادت دارند و حتی مثل پسرمن خودشون منتظر بچه های بعدی هستند و مدام میگه پس کی بعدی رو میاری بازم نی نی بیاریم 😍

2706