2737
2739
استارتر عزیز با اجازه شما  رمان هیجانی و عاشقانه خوب هم سراغ دارین؟ لطفا آبکی و الکی هم نباشه ...

من یه دورانی دالان بهشت رو خوندم و بهترین و آموزنده ترین رمان زندگیم بود

دلم از اون جنس میخاد🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استارتر عزیز با اجازه شما  رمان هیجانی و عاشقانه خوب هم سراغ دارین؟ لطفا آبکی و الکی هم نباشه ...

اولین مرگ

گناهکار 

هر کس بد ما به خلق گوید، ما چهره دل نمی‌ خراشیم                 ما خوبی او به خلق گوییم، تا هر دو دروغ گفته باشیم
2731
بچه ها میشه یه قشنگ بگین که خیلی طولانی نباشه آبکی و اُپنِ اروپایی هم نباشه:/ اشکمم در نیاره😂

تا قبل جمله اخر کلی رمان خوب داشتم بهت بگم ولی الان نه😂😂😂

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2738
🤣🤣 خب بگو اشکال نداره من کلا اشکم جاریه حتی اگ گریه دار نباشه😂

قدیمیه نسبتا برا همین ممکنه خونده باشی ولی قدیمیا قشنگ ترن

طلاهای این شهر ارزانند 

جان و شوکران

در جگر خاریست 

آسمان دیشب اسمان امشب شاید جابجا گفته باشم

زحل

زیتون

کبوتر

همسایه پری

بن بست بهشت

من مهربانم 

قندک 

به کجا چنین شتابان 

اخرین برف زمستان

اخرین شعله شمع

پنجمین فصل سال

عروسک جون

باورم شکست 

گلشیفته

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤