2737
2734
عنوان

برادر شوهرم دست زنش گرفت برد

| مشاهده متن کامل بحث + 3187 بازدید | 112 پست
به فرض طلاق هم بگیرند جاریت میره با پسرخالش ازدواج میکنه این وسط هم برادر شوهرت بعد یه مدت ازدواج ...

اره مخصوصاً این دختره البته فرقی نداره🙃 اگه قرارع برادرشوهرت ازدواج کنه  امیدوارم با یکی از دواج کنه که بتونه برا این طفلی مادری کنه❤️

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادر شوهرت رنگش مثل گچ بود؟

بله  همین فقط سکته نکرد خودش میگه هیج جا کم نذاشتم چطوری این کار با من کردن

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی
2728
بله  همین فقط سکته نکرد خودش میگه هیج جا کم نذاشتم چطوری این کار با من کردن

بیچاره ، خیلی بد دردیه آدم اعتماد بنفسشو از دست میده به همه شکاک میشه

اره مخصوصاً این دختره البته فرقی نداره🙃 اگه قرارع برادرشوهرت ازدواج کنه  امیدوارم با یکی از دو ...

امیدوارم عاقبت اون بچه هم بخیر بشه.

البته من دیدم مردهایی که خیانت میبینند دیگه سراغ ازدواج دوم نمیرند 

2740
امیدوارم عاقبت اون بچه هم بخیر بشه. البته من دیدم مردهایی که خیانت میبینند دیگه سراغ ازدواج دوم نمی ...

اره به خاطر اینکه به همه زنا شک‌ میکنن ، 

خیانت چطور دلش اومده بکنه وقتی شوهرداشته

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
بیچاره ، خیلی بد دردیه آدم اعتماد بنفسشو از دست میده به همه شکاک میشه

اره متاسفانه جوری شده  میگه از بچه هم ازمایش بگیرید  ببیند اصلن مال منه به همه شک داره که تایمی من سر کار بودم چی شد

حتما کسی از قضیه بو برده به برادر شوهرت پیام داده خبر داده و ...

نمیدونم ولا نمیگه حداقل جلو ما که چیزی نگفت

چقدر خیانت زیاد شده مخصوصا ازطرف زنها از اول محرم تا حالا سه تا خیانت شنیدم اونم از طرف خانم تو محله ...

ولا نمیدونم چی بگم خدا اخر عاقبت همه ما بخیر کنه

اصلن نمیتونم درمورد جاریم هیچ نظری بدم چون زمان کوتاه وارد این خانواده شدم

2706