2752
2734
عنوان

برادر شوهرم دست زنش گرفت برد

| مشاهده متن کامل بحث + 3192 بازدید | 112 پست
 منم دلم برای این طفلک میسوزه بدجور وابسته به مادرشه نزدیک یه ساعت گریه جیغ میزد شیر خشک نمی ...

عادت میکنه به بی مادری همچین مادری بالای سر بچه نباشه بهتره 

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
استارتر همین امروز برادرشوهرت قضیه را فهمید ؟

اره دور هم بودیم همه من هفت تا جاری دارم با برادرشوهرام

چون پدر شوهرم در قید حیاط نیست روز تعطیل همه دور هم جمع میشم که مادر شوهر احساس تنهایی نکنه

برادر شوهرم بود بعد یه چیزی تو گوشیش دید بلند شد رفت

وقتی برگشت دعوا بحث که من چی برات کم گذاشتم زنیکه که با پسر خالت ریخت رو هم فلان همه چیز بهم ریخت رنگش مثل کچ چشاش قرمز لباسشم یقش پاره بود گوشه لبشم زخم بود

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی
استارتر برادر شوهرت همین امروز قضیه را فهمیددددد؟؟؟یا امروز برملا کرد؟؟؟  چند سالشونه هم جا ...

برادر شوهرم سی هشت خانومش سی دو

ولا امروز میشه گفت برملا شد نمیدونم برادر شوهرم از قبل میدونست یا نه من اطلاعی ندارم تازه یک ماه عروس این خانواده شدم

ببخشید توی تاپیک قبل تون گفتید نوه دختر نداره مادر شوهرتون ، الان میگین بچه دختره که ..... برام سوال ...

عزیزم اشتباه تایپه هست من گوشیم جدید گرفتم تایم محدوده هست واژه ها کیبورد تغییر میده