2737
2739
عنوان

بعد از ازدواج باید برم شهر همسرم دلم گرفته 🥲🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 2904 بازدید | 94 پست
من خوشم نمیاد از تهران . گند و کثافت و شلوغیش. حالا ببین خودت از تهران خوشت میاد یانه؟ ولی خب چون من ...

شمال اب و هواش خیلی خوبه 😍

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
من و نامزدم عاشق همیم از یه طرف جونم ب پدر و مادرمم وصله.. متاسفانه نامزدمم شرایط خونه گرفتن تو شهر ...

تبریز گرونتر از تهرانه؟ یا بخاطر کارش؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوشبختن و راضی کلا دخترای ترک با همه چی کنار میان شاد و سرزنده است همیشه 

مشکل من اینه بیخیال هیچکدوم نمیتونم بشم 

عاشق نامزدمم 

جونمم ب پدر و مادرم وصله 🥲 کاش نامزدم میتونست توی شهر خودمون یه خونه بگیره 🤦‍♀️

ما اهل یه روستا کوچیک خوزستانیم فامیلمون یه عروس از مشهد اورده داخل همین روستا زندگی میکنه دختره خیل ...

منم قراره از شهر برم یه روستای شمالی زندگی کنم با فاصله پنج ساعت راه و خوشحالم که میخام برم .خودمون ترک هستیم

2742
من خوشم نمیاد از تهران . گند و کثافت و شلوغیش. حالا ببین خودت از تهران خوشت میاد یانه؟ ولی خب چون من ...

چن بار رقتم تهران حس خاصی نداشتم بهش ن عاشقش بودم ن بدم میومد ازش 

منم قراره از شهر برم یه روستای شمالی زندگی کنم با فاصله پنج ساعت راه و خوشحالم که میخام برم .خودمون ...

خداروشکر عزیزم انشالا خوشبخت بشی 

منم یکیو دوست دارم تقریبا ۱ ساعت یا ۱ ساعتو نیم فاصله داریم میگم زیاده 😅

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
مشکل من اینه بیخیال هیچکدوم نمیتونم بشم  عاشق نامزدمم  جونمم ب پدر و مادرم وصله 🥲 کاش ن ...

اگه بعدا بگیره پشت گرمی داری خیالت راحت به پدر و مادر همیشه وصلی 

ولی خوب باید زندگی خودتو بسازی و تحمل کنی سخته ولی گریزی نیست

2738
کاش منم بتونم دووم بیارم 🥲

چند ساعت راهه 

چن بار رقتم تهران حس خاصی نداشتم بهش ن عاشقش بودم ن بدم میومد ازش 

هر کی یه روحیه ای داره . من با وجودیکه تو شهر بزرگ شدم عاشق روستام عاشق طبیعت و شمال . خاستگارم شمالیه اونم با وجودیکه تو شهر خونه بزرگ داره اما چون هر دو به روستا علاقه داریم قرار گذاشتیم بریم روستا زندگی کنیم کنار جنگل و شالیزار و باغ پرتقال . خانواده هامونم مخالفن بریم روستا اما مهم نیس برامون و تصمیممونو گرفتیم .حالا ببین خودت روحیت چجوریه؟ 

اگه بعدا بگیره پشت گرمی داری خیالت راحت به پدر و مادر همیشه وصلی  ولی خوب باید زندگی خودتو بسا ...

بله درسته واقا توقع بیجایی هست کل کار و خونه و زندگیش تهرانه 

2706