2737
2734

سلام دوستان من پریسام اون تاپیک توی پربازدید .

نامزدم همین چن وقت میاد شهرمون واسه صحبت با پدر و مادرم ک کی عقد کنیم 

امروز غروب جمعه هم هس دلم گرف یهو 🙃

منو نامزدم شهرامون دوره از هم و بعد از ازدواج من باید برم شهرشون.. خیلی سخته ن ؟ کسایی ک تجربه دارن میشه بیان بگن ؟ 

مادر من گیلان بود واسه بابام مجبور شد بره بندرعباس

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨

نمد سخته یا نه ولی منم مث توعم🥲

خیلی حرفه که با تموم دلشکستگی هات بازم مهربون بمونی، دلت باید دریا باشه که هر بار بی معرفتی آدم‌ها رو توی خودش غرق کنه، خیلی وجود میخواد که با همه ی بی وجودی ها به روشون لبخند بزنی! ولی خواهشا عوض نشو و همین بمون! تو خوب بمون، چون با وجودت دنیا قشنگ تره، باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه ازشهر کوچیکی میری شهر بزرگ زیاد اذیت نمیشی ولی من که از شهر بزرگم اومدم تو یه شهر کوچیک که میشه گف ده کوره هست دارم خفه میشم دوسال نشده اینجام انگار بیس ساله کل اش اندازه یه شهرک شهرمون نیس اومدم میپوسه فقط دوتا خیابون داره ولی اهالیش همچی کیف میکنن بااینجا انگار تو بهترین جان😏😏😒😒😒

yn
مهم همسرته  اگه عاشقته و محبت میکنه  میشه همه چیو ب خاطرش تحمل کرد

بله عشقمون دو طرفس توی انتخاب نامزدم هیچ شکی ندارم ولی با فکر اینکه باید از شهر خودمون برم دلم میگیره خیلی

2738
از چ لحاظ 🥲

مام شهرامون دوره🥲 حدود ۶ ساعت اینا راهه

خیلی حرفه که با تموم دلشکستگی هات بازم مهربون بمونی، دلت باید دریا باشه که هر بار بی معرفتی آدم‌ها رو توی خودش غرق کنه، خیلی وجود میخواد که با همه ی بی وجودی ها به روشون لبخند بزنی! ولی خواهشا عوض نشو و همین بمون! تو خوب بمون، چون با وجودت دنیا قشنگ تره، باشه؟
2706