2733
2734
وای عزیزم چه جوری  خداروشکر  برادرم از اسپرم هست متاسفانه مامانم خیلی غصه میخوره خیلی &n ...

منم مامانم میدونه میدونی چقدر ناراحته هر سری اشکاشو میبینم جیگرم خون میشه ولی مادرشوهرم عین خیالش نیست

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت هم بازم بچه خودشون نیس چه فرقی داره. میرن از پرورشگاه میگیرن

وای خب تو شکم خودش بزرگ میشه اما خب پرورشگاه هم راه خوبیه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
عزیزم این که یه بچه رو به سرپرستی بگیریم خیلیم کار خوبیه ولی خب هر کسی دوس داره خودش طعم پدر و مادر ...

خیلی کودکان بی سرپرست هس نیاز ب محبت دارن نیاز ب کسی حمایتشون کنن کاش من مستقل بودم درحدتوانم از یه بچه حمایت کنم🙂

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
2731
چرا مردای آزواسپرم موقع ازدواج این مورد رو نمیگن به دختر  حالا اگه زن مشکل مشابه داشته باشه و ...

شوهر من نمیدونست بیچاره چقد داغون شد وقتی فهمید بخدا ،، پنج تا برادر داره دوتا خاهر همشون بچه دارن 😔

فکر کن عزیزم میفهمی🙃

@نی_نی_یار_پنج    

اینو تعلیق کنید لطفا

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
اونوقت هم بازم بچه خودشون نیس چه فرقی داره. میرن از پرورشگاه میگیرن

میدونی فرقش چیه

با اهدایی کاشت انجام میشه وخود طرف بدنیا میاره

مگراینکه رحم مشکل فلان و رحم اجاره ای استفاده کنن

اما بچه ازبیرون همه میفهمن

برای فهمیدنش نیست

روش ا ول یک کدوم تخمک یا اسپرم از طرفین هست لا اقل

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
منم مامانم میدونه میدونی چقدر ناراحته هر سری اشکاشو میبینم جیگرم خون میشه ولی مادرشوهرم عین خیالش نی ...

انشاالله شماهم مادر میشی فقط حتما پیگیر درمان باش زمان خیلی زود میگذره 

درصورت درمان نشدن همسرتون جنین اهدایی بهترین راه هست 

شایدم مادرشوهرتون داره حفظ ظاهر میکنه تودلش آشوبه ازکجا میدونی

چ دارویی؟ تروخدا دقیق بگو

الان پسرم ۱۱سالشه یادم نیست اما برا درمان پیش دکتر حاذق رفتم وتا نتیجه نگرفتم درمانو رها نکردیم 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
ازو اسپرم قبل ازدواج مشخصه؟ یعنی مرد خودش میدونه این مشکلو داره؟

ن معلوم نیست شوهرم وقتی فهمید داغون شد 

2706