2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یزد رفتید؟ 

من ابجیم رف کلی قرص و دارو مصرف کرد بعد بش گفتن باید ivfکنی

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
2740

الن دیگه اسپرم اهدایی هم ممکنه ک اکثر مردا زیر بارش نمیرن

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
یه بچه از بهزیستی بیارین

عزیزم این که یه بچه رو به سرپرستی بگیریم خیلیم کار خوبیه

ولی خب هر کسی دوس داره خودش طعم پدر و مادر شدن رو بچشن،پس بنظرم این از راه های آخره

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2706