2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر عموی منم ده ساله ازدواج کرده. علاوه برا اینکه شوهرش اسپرم نداره خودشم پلی کیستیک و مشکل داره. ک ...

میتونن جنین یا تخمک یا اسپرم اهدایی بگیرن

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731
مشکلشون چیبود؟؟ و اینک پیش کدوم دکتر رفتن

خواهرم عفونت داشت قرص و دارو خورد بهتر شد شوهرش هم عفونت داشت عمل کرد ولی نشد راه حلش فقط ivf هس

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
چرا هست من چیم پ😁

چی؟؟؟!!

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
چرا هست من چیم پ😁

@نی_نی_یار_3    

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
عزیزم این که یه بچه رو به سرپرستی بگیریم خیلیم کار خوبیه ولی خب هر کسی دوس داره خودش طعم پدر و مادر ...

مخصوصا مردها

شوهر سابقم قید زن خوبو زد

و زیر بار که یک بچه بیاریم بزرگ کنه نرفت

خیلی دورم زد

چقور عاشق پیشه اومد زندگی دومشو شروع کرد بامن

منی که از اون سرتر

و کلاشوهری 

واخرم چقدر بهونه وققل عوض

اووه وچقدر التماس نخواست و کوتاه نیومد ورفت

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2706