2328

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

شماره داره دیگه روش

میشه واسه سلامتی عشقم ی دونه صلوات بفرستی؟دکترا جوابش کردن شاید بادعاهای شما معجزه شد😔 😞  خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2334

بگو از فلان نقره فروشی گرفتم اگه‌خواستی تعویض کنی

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.

بگو خیلی فکرکردم گفتم خدایا نکنه به نقره. حساسیت داشته باشه، حساسیت نداری که؟ 

😁😁

پاسخ به سوالات احتمالی: اخیرا به شدت آدم بی حوصله و بی ملاحظه و بی خیالی شدم،یه خوبیایی برام داشته یه بدیایی،بنابراین اگر کسی از لاین خشونت و بی ادبی وارد بشه حرف ازش نمیخورم چون حوصله بنی بشری رو ندارم که روی نِروَم بازی کنه خلاصه که برخورد من بازتاب رفتار شماست.اکثریت وقتی توی بحث باهام کم میارن وارد تاپیکام میشن دوست عزیزم من از زندگیم خجالت نمیکشم هیچ ابایی هم ازش ندارم شما میتونی برای جبران کمبودات خودت توی تاپیکام تجسس کنی فقط ذلالتت برام روشن تر میشه. احتمالا شما هم با خوندن این جمله کنجکاو شدی ببینی توی تاپیکام چیه رفتی که بخونیشون.دوست کنجکاوم,داداشم تاپیک تجربه من برای وزن گیری❤️,, اگر جایی بحثمون شد و توی تاپیک بعدی قربون صدقه رفتم برا اینه نام کاربریا یادم نمیمونه😘😁