2737
2739
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62616 بازدید | 1629 پست
سلام یا اامام زمان الان که دارم مینویسم اشک چشمام نمیزاره که کیبورد و ببینم من تا به حال اصلاااااااا به امام زمان متوسل نشده بودم و خیلی هم بهش فکر نکرده بودم ولی نمیدونم چرا دو روزه به دلم افتاده اسم صاحب الزمان خیییییییلی مشکلات داریم خیلی من چند سال با شوهرم دوست بودیم و البته خانواده هامون میدونستن و به سختی بهم رسیدیم منم همیشه نمازم سر وقت بود و ایمان خیلی قوی به حضور خدا در زندگیم داشتم ولی از وقتی اومدیم سر زندگیه خودمون .... دو ساله ... یه روز خوش نداشتیم به مشکلات مالی زیادی برخوردیم منم دیگه خیلی نماز نمیخونم چون احساس میکنم خدا نمیششششششششششنوه صدامو شوهرم کارش خوب بود و درامد خوبی هم داشت اما حالا 250 ملیون بدهی داریم و یک ساله شوهرم بیکارررررررره و من شب و روزززززززززززززززززز گریه میکن م و میگم خدایا غلط کردم تند رفتیم ولخرچی کردیم خودت این مشکلاتو حل کن دیگه داره میشه کم کم دوسال که شوهرم بیکاره زندگییییییییییمو خیلی سیاه و تباه میدونم تقریبا خودمووو خیلی بدبخت میدونم .....
من از یه خاانواده پووولدار هستم و تا حالا طعم سختیو نچشیده بوووودم الان زندگیه خیلی سختییییییی دارم خیلی سخت خیلی دارم اذیت میشمممممممممممممممم خیلی التماس خدا و امام رضا کردم خیلی امممممممممممممممما نشد گره از این مشکل باز نشد خستم بخدا خستم خستم از این همه دعا الانم که باردادم سه ماهمه روزای اول که فهمیدم باردارم همش ناراحت بووووووودم و گریه میکردم خودمو الان خیلی بدبخخخخخت میدونم احساس میکنم این مشکلات حل نشدنیه از کجا بیاد 300 ملیون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که ما بدهیمونو بدیم ؟؟؟؟؟؟ شوهرمم که بیکاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی نا امیدم خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ولی تصمیم گرفتم این دفعه متوسل بشم به امام زمان الان سه ماهه حاملم حتی دوبارم درست و حسابی نماز نخوندم چون دیگه دل و دماغ نماز خوندنم ندارم و اجساس میکنم صدام شنیییده نمیشه احساس میکنم این مشکلات مالی تا مرگمونم حل نمیشه همش دارم صورتمو با سیلی سرخ نگه میدارم و جلوی خانوادم دروغ میکم که شوهرم کار میکنه اما بعدش کلی گریه میکنم
خیییییلی داغونم خیلی حق من از زندگی اییییییییین همه گرفتاری نیست چیکار کنم اخه خخخخخخخخخخخخخدا چقد دعا کنم اخه خسته شدم دیگهههههههههههههههه اما اینبار دیگه تصمیم گرفتم که متوسل بشم به امام زمااااان یا امام زمااااان خودت که حاضری و میبینی مشکلاتمون روووووو خودت حلششششششششون کن قسمتون میدم برای حل مشکلاتمون با دلای پاکتون دعااا کنید دعا کنید امام ززمان دستی هم به سر من و زندگیم بکشههه
2728
فقط بگو یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی از ته دل وقتی تو فشاری بگو نمیدونی از برادر من چه گره ایی باز کرد از ته دل بخای از تو هم باز میکنه قربونش برم خودش میگه ما بر احوال شما اگاهیم
دیرووووووووز خیلی گریه کردمو برای اولین بار با امام زمان درد دل کردمو حرف زدم و کلی ذکر گفتم و نمازمم سر وقت خوندم و خوابیدم شب خواب دیدم دارم یه ضریحی که برای امام زمانه رو زیارت میکنم اما یه اتاق بود که گفتن امام زمان میاد به اینجا سر میزنه بهم یه لیوان چای هم دادند و گفتن تبرکه امام زمانه خیلی کیف داد من خییییییییییییییلی بنده ی بدی ام خیلی تصمیم گرفتم و نذر کردم که اخلاقمو بهتر کنم که امام زمانم کمکمون کنه انشاااااااااااااااااالله
2738
امام مهدی علیه السّلام فرمودند: أنَا خاتَمُ الاَوْصِیاءِ وَ بى یَدْفَعُ اللّه ُ البَلاءَ عَنْ أهْلى وَ شیعَتى؛ من خاتم اوصیا هستم و خداوند به واسطه من، بلا را از خانواده و شیعیانم بر طرف مى کند. بحارالأنوار ، ج 52 ، ص 30 🌹بر جمال روی مهدی صلوات 🌹
با سلام ای آقا  شبتان مهتابی  روز میلاد شما در پیش است  عرض تبریک آقا ، و کمی بیتابی  کوچه ها منتظرند دشتها حوصله سبزه ندارند دگر  پس چرا دیر آقا ؟  این نفسها به فدای کف نعلین شما  اندکی تند قدم بردارید ... !!
بیا توافقنامه امضا کنیم، من رآکتور قلبم را به نامت میکنم، تو هم تحریم چشمانت را از من بردار ...!مهدی جان میدانی آقاجان خواب مانده ایم ازهمان روز اول همان روز در سقیفه همان موقع کنار در خانه میدانی اگر خواب نبودیم کار به پهلوی مادر نمیرسید به خار در چشمان پدر نمیرسید به جگرِ سوخته مجتبی به ظهر عاشورا به زندان به زهر وبه غربت یتیمی نمیرسید اگرخواب نبودیم کار به انتظار شما نمیرسید... "اللهم عجل لولیک الفرج"
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
التماس دعا
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2706