2733
2734
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62616 بازدید | 1629 پست

بهترین تاپیکی بود که خوندم و چقد حس قشنگی داشت❤

خداکنه همه بتونن نسبت به امام زمانمون معرفت داشته باشن❤

برای من و زندگیم دعا کنید دوستان التماس دعا.

یه کاربرهم اینجا هستن که دیشب بدون هیچ دلیلی هی به من تو تاپیک چیزی میگفت و واقعا منو رنجوند و حرف بقیه رو تایید میکرد اولین بار بود تو سایت از چند نفر دلگیر شدم با حرفاشون چون فکرنمیکنن پشت گوشی یه قلب واقعی هست و جالب تر اینکه رفتم تاپیکاشو دیدم تمام تاپیکاش مذهبیه و درمورد ائمه عزیزمون تاپیک زده پس حتما خانوم مذهبی ای هستن که اینطور تاپیکای قشنگی هم زدن پس چطور براشونم راحته شکستن قلب بقیه ولی من هیچوقت نمیبخشمش بخاطر تایید حرفای دیشب بقیه کاربرا و رنجوندن قلب من چون واقعا از ته ته ته دلم دیشب رنجیدم برلی اولین بار تو این سایت.

یا امام زمان خودت همه رو به راه راست هدایت کن❤

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
بهترین تاپیکی بود که خوندم و چقد حس قشنگی داشت❤ خداکنه همه بتونن نسبت به امام زمانمون معرفت داشته ب ...

@js1234    

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آقا. قدیما میومدن در خونه ائمه راهکار نشونشون میدادن فوری حاجت میگرفتن حتی اگر غرق در گناه بودن .من الان کجا برم .خونه ت کجاست چه راهکاری میدی ؟وقتی فقط دردودل کنم اما از اجابت خبری نیس چکار کنم .اون حاجتی که کمکم کردین اما دشمنی وحشتناک داریم .همسایه خیلی بد میشه بدادم برسین.آقا این دشمن و همسایه رو از سر راهمون بردار .نجاتمون بده .هردعایی که دیدم انجام دادم شما رو به جان مادرتون قسم بدادم برسین

خواهش میکنم برای حاجت روایی من هر کی اینو خوند یه صلوات بفرسته ممنون 

2728

سلام اقا جانم سلام امام زمانم

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

گروه داریم توی ایتا

هدفمون اینه که اعمال مستحبیمون رو هدیه کنیم به امام زمان. به هم انگیزه بدیم

امام زمان رو بهتر بشناسیم

دوست داشتین خوشحال میشیم در جمعمون باشید

https://eitaa.com/joinchat/2899903081C469d4d1ee3

خود من خیلی وقتها حسرت میخوردم که کاش مثلا زمان امام علی زندگی میکردم، وقتی به مشکل میخوردم، پامیشدم ...

عزیزم میشه بیای تو گروهمون اینارو تعریف کنی اولش خودم خواستم کپی کنم بگم اسم کاربریتو هم بگم ک مال توهه  بزارم گروه بعد گفتم خودت بگی بهتره

سلام اقا جان میدانم که سخت دلت گرفته از این همه ظلم از این بی عدالتی از این همه فقر از این همه جنگ وستیز از این همه بیتفاوتی که نسبت به شما دارین اقاجانم گاهی برایم سخت است که با این همه سختی وباری که به دوش میکشی خجالت میکشم از درد هایم برایت بگویم ولی باز دلم که میگیرد میبینم فقط با درد دل کردن با شما ارام میشود امام  زمانم پدر عزییزم بار دیگر امده ام که از شما بخواهم برایم دعا کنید از دعای مستجابت پدرجان من ادم جا زدن نیستم ولی باور کن دیگر نمیتوانم ادامه دهم اقا جان خواهش میکنم رویم را بگیرین وبرایم دعا کن که برایت دختر سربه راهی باشم دختری که حتی اگر شده  به اندازه قدمی کوچک در نزدیک کردن ظهورت نقش داشته باشم اقا جان خدا را قسم میدهم به حضرت زینب کبری که ظهور شمارا برساند که این دنیا دیگر بدون شما لحظه ای قابل تحمل نیست

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2738

🛑 علت مهم آشوب دل‌ها

علامه طباطبایی(ره):

گردش زبان، دل را به گردش آورد؛ اگر زبان به ذکر خدا مترنم گردد، دل نیز در حرم خدا حرکت می‌کند

و اگر زبان به گناه حرکت کند، دل نیز در این مرتع شیطان جولان می‌کند. یک علت مهم آشوب دل‌ها همانا تکثیر در کلام‌هاست.

🔹به روایت علامه حضرت رسول (صلی‌الله علیه و آله) فرمودند: اگر نبود تشویش و اضطراب در قلوب و زیاده سخن گفتن شما، قطعاً می‌دیدید آنچه را من می‌بینم و می‌شنیدید آنچه را من می‌شنوم.

📚تفسیر المیزان، ج ۵

✍️ علامه طباطبایی

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲