2733
2739
عنوان

من چرا هیچوقت عاقل نمیشم؟؟

433 بازدید | 26 پست

چراربعضیا با درک و شعورن ؟ من با۲۸سال سن بابام ک۵۰سالش بود از دست دادم ولی دارم شوهرمم ازدست میدم بهش میگم تو باعث  شدی بابام بمیره باید با شما وصلت نمیکردیم چون شما بابا نداشتین... البته بگم مادر شوهرم جلوچشمم چند بار سر اینکه یک دوقلم جهاز شوهرم خرید چون بابام دیگه نداشت بخره اونارو ، بابامو نفرین کرد ... الهی خیر نبینه مادر شوهر بی رحمم سر یه دست مبل ک شوهرم گفته بود میخره اینکارو کرد ... حالا بابای بیچاره ام که برا شوهرم دلسوز بود کمکش میکرد فوت شده ... شوهرمو مقصر میدونم دست خودم نیست... خدا کنه عاقل شم کینه امو تو دلم بذارم ب زبون نیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تسلیت میگم

الان داغ تازه اس زمان همه چیزو درست میکنه

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2731
2740
اسی تو هم مادرش نفرین کن

فایده نداره ببخشیدا ولی عین سگ عمر میکنه الان ۷۰سالشه ... شوهرش ۱۰سال از خودش کوچیکتر بود مرده . پدر مادرشم پارسال ۸۵و۹۰مردن ... من اعصابم بعد از فوت پدرم بهم ریخت بچه های حاریمو نفرین میکنم یعنی برادرشوهرمو اون عوضی تو عروسی رفت جلو بابام که داشت پول مراسمو جمع میکرد بده بما برادرشوهرم رفت پولو از دستش کشید خاک توسرش همشون اذیت کردن بابامو ولی بابام گفت من خودم خرج عروسی دادم دنبال یه قرون شاباش نبودم اونا بچه یتیم بودن ... خیلی بابام خوب بود حرص میخورم همش یاد حرفاش میوفتم که چقدر مهربون بود

اینکه چهار قلم جهیزیه رو خود شوهرت بگیره برای خونه خودش استفاده خودش  باباتو نفرین کرده؟!!! ا ...

اره خدا لعنتشون کنه ... بیچاره بابام همه چی داد فقط گفت ب شوهرم مبلو یه دست خودت بگیر نخواستی هم نگیر من دستم بیاد میگیرم ...بولله خاهر شوهرم هنوز مهر عقد خشک نشده بود میگفت مامانت باید سیسمونی ام بگیره البته ...سال ۹۹ باردار شدم باهام دعوا کردن و جرو بحث بچم بفاصله ۳روز افتاد هنوز بچه دارنشدم ...

بگذر زندگیتو خراب نکن  ماشالا خودت الان یه خانوم خونه ای  نباید با هر حرفی ببازی

هروز گریه میکنم همسادمون جلو شوهرمو گرفته بود گفته بود چرا زنتو اذیت میکنی صداگریه اش تا خونه ما میاد ... 

2706