2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای دی و بهمن😍😍💕

| مشاهده متن کامل بحث + 23657 بازدید | 2429 پست
سلام عزیزم منم اول بهمن سزشدم البته بعدازظهرمنم شکمم خیلی بزرگه میفته روی بخیهام خیلی اذیتم ودردهام ...

گفت ۱۰ روزگی بیا بخیه بکشم

همه چی درست میشه شاید امروز نه، ولی در نهایت میشه😊😊

نوزاداتون زردی دارن؟؟

دختر من ۴ روزگی بردم دکتر گفت یه کمی داره اما زیاد نیست نمیخواد ببری آزمایش، حدودا روی عدد ۸ تا ۱۰ هستش که نیازی به دستگاه نیست، فقط قطره بیلی ناستر داده که بالاتر نره، اما حالا که ۸ روزه شده هنوز همونطوری هستش، به نظرتون بازم برم چک کنم یا نه؟؟

البته گفت همراه شیر خودت شیر خشک هم دو سه وعده بده تا بیشتر ادرار کنه

همه چی درست میشه شاید امروز نه، ولی در نهایت میشه😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوزاداتون زردی دارن؟؟ دختر من ۴ روزگی بردم دکتر گفت یه کمی داره اما زیاد نیست نمیخواد ببری آزمایش، ...

به من هم گفتن که درصد خیلی خیلی کمی داره. تعداد شیردهی رو زیاد کن رفع میشه

فکر میکنم رفع شده الان

سلام به همه مامانا که زایمان کردن مبارکتون باشه.....  انشالله کسایی که هنوز زایمان نکردن زایما ...

مبارک باشه عزیرم

منم‌۲۹ دی سز شدم

روزای اول سز خوب بود خیلی درد نداشتم اما مریض شدم سرفه میکنم شکمم خیلی درد میکنه میمیرم و زنده میشم هنوزم نمیتونم کارهای نوزادمو انجام بدم همش میگم خوشبحال کسایی که طبیعی زایمان کردن کاش منم میتونستم 

مهربون باشیم
2731
سلام عزیزم منم اول بهمن سزشدم البته بعدازظهرمنم شکمم خیلی بزرگه میفته روی بخیهام خیلی اذیتم ودردهام ...

مبارک باشه من زیاد شکم ندارم اما شکم بند میبندم مریض شدم سرفه هم میکنم دردش بیشتر میشه

کی میتونم کارامو خودم انجام بدم؟ کی خوب میشم؟

مهربون باشیم

بچه ها میگم خداروشکر یکی یکی زایمان کردین راحت شدینا 😁

دیگه صداتونم درنمیاد و از روزمرگی های جدیدتونم ک خبر نمیدین🤪

من ک خودم لاغرم و شکمم سنگین ! میخوام جابجا بشم یکی باید از شکم‌ بلندم کنه😄

کاش این روزا یه بت منی ، سوپر منی چیزی شوهرم بود🤣

فکر کنم شماها الان یا درگیر شیر خودتونو دادنین، یا کمی زردی، یا درد و جای زایمان...

خلاصه روزای شیرینتون آغاز شده لذت ببرید😊😇🥰

راستی چقدر وزن کم کردین؟🤩

بچه ها میگم خداروشکر یکی یکی زایمان کردین راحت شدینا 😁 دیگه صداتونم درنمیاد و از روزمرگی های جدیدت ...

ان شالله به زودی زایمان میکنی روزای شیرینت شروع میشه 

من درگیر درد شکمم هستم روزشماری میکنم زودتر سرپاشم  درگیر اینکه شیرم زیاد بشه و...

مهربون باشیم
2740
بچه ها میگم خداروشکر یکی یکی زایمان کردین راحت شدینا 😁 دیگه صداتونم درنمیاد و از روزمرگی های جدیدت ...

سلام عزیزم مال توهم چیزی نمونده دیگه. تیکرت که زده 2 روز😁

ماشالله بچه ها همچین آدمو مشغول میکنن که😉منکه همش در حال تعویض لباس نینی ام😂تا پوشکشو باز میکنم فواره درست میکنه😂😂😂😂

سلام عزیزم مال توهم چیزی نمونده دیگه. تیکرت که زده 2 روز😁 ماشالله بچه ها همچین آدمو مشغول میکنن که ...

وااای منم درگیر همینم😂

تازه امروز دورش خشک کن بود تا اومدم بزارمش رو تشک تعویض روی رو تختیم مدفوع کرد😫

خیلی درگیر شدیم🤦🏻‍♀️

ولی شیرینه🥹

من دوم بهمن ساعت ۸ رفتم بیمارستان 

ساعت ۱۰ رفتم اتاق عمل ۱۰:۲۰ رفتم ریکاوری

با بی حسی سز شدم 

۳،۴ ساعت اصلا سرمو تکون ندادم

سر درد و‌کمردرد نشدم

اولش سر سینه خوبی نداشتم نمیتونستم شیر بدم تا کم کم با سرنگ کشیدم بیرونو خوب شد

خداروشکر سزارین خوبی داشتم

فقط وقتی اومدم خونه یه گوشه ی بخیم اذیتم میکنه میسوزه که شیاف میزارم

پسرک منم زردی داره ولی نیاز به دستگاه نداره فقط باید تند تند شیر بدم دفع کنه

همینم باعث شده سر سینه هام زخم بشه هر چقدم از شیر خودم میزنم روش هوا بخوره خوب نمیشه

کرم شقاق گرفتم بزنم ببینم تاثیر داره یا نه

ان شالله به زودی زایمان میکنی روزای شیرینت شروع میشه  من درگیر درد شکمم هستم روزشماری میکنم زو ...

دکترم میگه ۲سالی میشه ک نخای بخیه جذبیا خوب نیست و هی باید بعدا پوستو بشکافیم نخ بخیه بکشیم بیرون چون درست جذب نمیشه. امروز میگفت بخیه رو کشیدنی میزنه.

بعد میگفت داخل رحم رو کاملا میتراشه و خالی و تمیز میکنه.

عزیزم ایشالا شما هم زودی دردت خوب بشه و شیرت زیاد😍

من دوم بهمن ساعت ۸ رفتم بیمارستان  ساعت ۱۰ رفتم اتاق عمل ۱۰:۲۰ رفتم ریکاوری با بی حسی سز شدم& ...

ونوس جون یعنی ۳، ۴ شاعتی ک میگی، حتی ننشستی بچه رو شیر بدی؟ یا مثلا توی اون تایم قهوه ای چیزی بخوری؟ 

کل اون ۳، ۴ ساعتو رو کمر خوابیده بودی یا ب پهلو؟

خشک نشدی؟ 😬

کمپوت هم خوردی؟ 

خداروشکر ک عملت خوب بوده

کرم شقاق عالیه زودی خوب میشی😘

راستی همه وسایلی ک تو ساک چیدی بردی، لازمت شد؟