2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای دی و بهمن😍😍💕

| مشاهده متن کامل بحث + 23657 بازدید | 2429 پست

سلام به همه مامانا 

و تبریک به مامانایی ک زایمان کردن و عشقشونو بغل کردن🥰

من دوشنبه رفتم دکتر و معاینه انجام داد گفت دهانه رحمت هنوز بستس بهم کپسول روغن بذرکتان داد و گفت از شنبه شروع کن بخور 

کمک میکنه دهانه رحمت باز بشه 

برای بیست و سوم هم اخرین تاریخ زایمانمو زد یعنی طبق پریودی حسابش کرد نه سونو 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم های عزیز  من ۲۹ ام ساعت ۸ صبح سز شدم فرداش مرخص شدم الانم  دخترم کنارمه هنوز ت ...

سلام عزیزم 💞💞

قدمش مبارک باشه 💖💖

سینه های منم زایمان اولم همینجور بود، کم کم بهتر میشه 

شیر که بخوره بهتر میشه

2731
2740
عزیزم مبااارکه خداروشکر دوتاتون سالمید😍 تجربه ای نداری برام بگی . توصیه ای .چیکار کردی دردات شروع ش ...

دو سه روز پیاده روی داشتم و رو صندلی هم مدام برعکس مینشستم ک سرش بیاد تو لگن،  آخرین روزی زایمان کردم از صبح دیگ واقعا حوصله بارداری رو نداشتم ساعت 8 شب روغن کرچک گرفتم حدود نصف قوطی کوچیک خوردم دو ساعت بعد دردام شروع شد، بدن تا بدن فرق داره واسه من دردام هم برا این هم اولی کلا از 5 دیقه ی بار شروع میشد... حدود دوساعتی تحمل کردم و چون میگفتن زایمان دوم زودتر اتفاق میفته گفتم معطل نکنم و ی چیز دیگه راجب پرسنلبیمارستان باهاشون خوب باش یعنی دادو بیداد نکن بی ادبی نکن ب حرفشون گوش کن اونا هم کلی خستن حق دارن، من که بیمارستان دولتی بودم ازشون راضی بودم ماما هم ک طبق تجربه اولم نگرفتم برا این و بهترین کارو کردم چون بیشتر هوامو داشتن، در کل زایمان طبیعی سخت هست اما موقع دردا به این فکر کن ک بلاخره تموم میشه، مامای شیفت من واقعا خانوم خیلی خوبی بود خودشم ازم راضی بود چون ب حرفاش گوش میدادم در کل امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

بیمارستان بهم سرنگ داد  رابط هم خریدم اما تو سینه ام شیر نیست که بیاد آغوز هم به زور درآوردم ...

منم روز اول و دوم هیچی نداشتم حتی همون آغوز فوق العاده کم بود، از سومین روز سینه هام خوب شدن شیر اومد توشون اما پسرم بدقلقه نمیخوره متاسفانه 

سلام به همه مامانا که زایمان کردن مبارکتون باشه..... 

انشالله کسایی که هنوز زایمان نکردن زایمان راحتی داشته باشن

منم الان یک هفته هست که زایمان کردم، ۲۹ دی ماه سز شدم

اما واقعا از سزارین اولم خیلی بیشتر درد داشتم

هنوز هم دارم 

هنوز دارم شیاف استفاده میکنم

راستی شکم شما چقدر برگشته؟؟مال من هنوز خیلی بزرگه و کاملا میوفته روی بخیه هام و اذیت میکنم، هرچند دکترم گفته ببندم شکمم رو اما واقعا واسم سخته نمیتونم ببندم و شیر بدم و کاری انجام بدم

همه چی درست میشه شاید امروز نه، ولی در نهایت میشه😊😊
سلام به همه مامانا که زایمان کردن مبارکتون باشه.....  انشالله کسایی که هنوز زایمان نکردن زایما ...

سلام عزیزم منم اول بهمن سزشدم البته بعدازظهرمنم شکمم خیلی بزرگه میفته روی بخیهام خیلی اذیتم ودردهام روباشیاف کنترل میکنم

به شمادکترتون نگفته کی برین مطب برای کشیدن بخیه

سلام به همه مامانا که زایمان کردن مبارکتون باشه.....  انشالله کسایی که هنوز زایمان نکردن زایما ...

سلام عزیزم. مبارک باشه😍😍😍برامن چند روز اول خیلی شکمم بزرگ بود. هرچی میگذره داره جمع تر میشه ولی من طبیعی بودم. سز نمیدونم ولی جمع میشه نگران نباش