2733
2734
عنوان

این کارو کنم خیانت حساب میشه؟

350 بازدید | 17 پست

دوماهه ک سر یه موضوعی دعوامون شد بعد دیگه پیام ندادیم و کاملن بیخبریم از هم اخرین بارم نزدیم دو هفته بعد دعوا من بهش زنگ زدم باز یعالمه بحث کردیم 

اصلا از کات کردن خرفی نزد یا جیزی نگفت که مثلن بخام به تموم کردنش فک کنم ولی خب انگار دلشم نمیخاست باز برگردیم 

نمیدونم

من الان چیکار کنم

قصدش جدی بود با خانوادمم یبار صحبت کردن ولی خب شرایط جور نبود

نمیدونم الان هدفش چیه 

یعنی برمیگرده؟؟ حوصلم سررفته دیگه یه نفر دیگم هست خیلی پیگیرمه ولی خو من محل نمیدم

اینو الان نمیدونم منتظرش بمونم برگرده یا که چی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا از خودش نمیپرسی؟من حتی یه روزم تحمل بلاتکلیفی ندارم یا شماها عجیبین یا من😑

دو بار خب رفتم سمتش بیمحلی کرد منم دیگه نرفتم

ولی حرفیم از کات کردن نزد هی فقط همون بحثو میکشید وسط و مینداخت تقسیر من

2731
دو بار خب رفتم سمتش بیمحلی کرد منم دیگه نرفتم ولی حرفیم از کات کردن نزد هی فقط همون بحثو میکشید وسط ...

مرگ یه بار شیون یه بار

نترس از جدایی

بخدا هیچکی بعد هیچکی نمرده،نترس از رفتنش

برو‌مستقیم بگو من ازیش شرایط بدم میاد ناراضیم

یا حلش کن

یا بای

بهتره باهاشحرف بزنی و کات کنی تکلیفت روشن باشه

باهاش که میخاستم صحبت کنم فقط همون بحث قبلو میکشید وسط و مینداخت گردن من

ولی خب اصلن از کات حرفی نمیزنه من فک میکنم میخاد شرایطش بهتزشه ولی اینجوریم من واقن اذیتم و اصن دیگه سرد شدم ازش

2738

عزیزکم بعضی ها کاری باهات میکنن که خودت بذاری بری

بعدم کسی که دوماه ازت بیخبر باشه نباشه بهتره 

البته نظر شخصی منه 

و وقتی تو رابطه میتونی به کسی دیگه فکر کنی یعنی دوسش نداری

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...
عزیزکم بعضی ها کاری باهات میکنن که خودت بذاری بری بعدم کسی که دوماه ازت بیخبر باشه نباشه بهتره  ...

نه من بع کس دیگه ای فک نمیکنم من فقط از خودش بشدت سرد شدم و از این بلاتکلیفی خسته

با حرف اولت موافقم کاملا

ولی خب اینم یکم شرایطش جور نبود و خب کلی حرف زده بودیم میگم یوقت فکر نکنه بخاطر شرایطش ولش کردم یا چیز دیگه... 

نه من بع کس دیگه ای فک نمیکنم من فقط از خودش بشدت سرد شدم و از این بلاتکلیفی خسته با حرف اولت موافق ...

عزیز دلم بخدا همسر من شرایطش مناسب نبوده که حتی شارژ بگیره ولی هر جور شده بوده با خط این اون هم ی خبر ازم در طول روز میگرفت برا سرد شدنت نمیگم میگم که هر چیزی راهی داره حواست باشه و اینکه اینده تو از هر فکر و چیز دیگه ای مهم تره

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...
2706