2733
2739
نمیتونم من میمیرم

در طول تاریخ عین چند میلیارد نفری که به دنیا اومدن و از دنیا رفتن همشون اول همینو گفتن

مدت طولانی وقت، انرژی، شخصیت، آبرو شون رو گذاشتن رو یه عشق یه طرفه  تا بعد کلی عذاب بهشون ثابت شده که اشتباه کردند 

تو هم همین اشتباه رو بکن که ببینی چی میشه

تاپیک یه دختری به اسم

مرگ تدریج رویا(با علامت underline بین کلماتش ) رو بخون ببین چی به سرش اومده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس 

من مشکل دارم مریضم به عشقم میگم الکی پا نشینه بره پی زندگیش نمیره میگه به تو چه زندگیه خودمه 

نمیخام بدبخت بشه با من باشه بدبخت میشه میخام خوشبخت بشه  چیکار کنم دل بکنه 

2728

اگه منظورت همون پسری هست که توی هیئت ازش خوشت میومد و قرار بود یه جوری بهش بفهمونی ، خب اول بگو‌مستقیم رفتی گفتی دوستت دارم یا اونجوری که اون پسره گفت چشمک زدی؟

دوم اینکه احتمالا دلش برات سوخته که اینو گفته یا گفته فعلا نگهش دارم تو آب نمک ببینم چی میشه.

ولی اینکه گفتی اگه بیخیالش بشی میمیری رو نمیفهمم چون از پارسال که توی هیئت دیدیش تا امسال رابطه ای نبوده که بخوای اینجور براش بمیری 

خدایا شکر برای نعمت هات ♥️
من تا حالا 20 بار بیشتر ب خودکشی فکر کردم

😱 منظورم عاطفیییی بود دیووونه به چه قیمتی میخواستی خودت  خودتو از نفس کشیدن محروم کنی ، از دیدن عزیزانت ،از نگاه کردن به ماه توی تاریکی شب ،از گوش کردن به موسیقی و رویا پردازی ... ببین میدونی چقدر چیز قشنگ توی این دنیا هست که باید تجربشون کنی همه به وقتش میمیرن همه فقط یه فرصت برای زندگی داری مرگ همیشه هست یعنی سرنوشت ابدی همه هست به وقتش میرسه تا زنده ای خوش حال باش و خداروشکر کن بهش پیام نده یه هفته فقط یه هفته امتحانش کن مطمئن باش نمیمیری از دوریش عادت میکنی لیاقتتو نداره دختر ندااره

دختری از جنس باران بی صدا در خود میبارد :)
2738
2706