2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم یه نصیحت خواهرانه 

خودتو نشکون میدونم الان فقط قلبت با اونه تحمل دوری نداری ولی تحمل کن منم اول مثل تو بودم منو دوست داشت اول وقتی من بهش محبت کردم اون ازم فاصله گرفت دور شد منم مثل تو غرورمو له کردم همه کار کردم هزاران حرف شنیدم هزاران فوش خوردم هزاران بی احترامی بهم شد غرورم شکست اون کیفش کرد منم موندم با غرور شکستم بعد ها از خودم زده شدم از خودم بدم اومد که چرا خودمو حقیر کردم به خاطر یه آدم لجن خودمو کشتم احساسمو خودم کشتم به خاطر یه آدم بیخود نزار اینطوری بشه اصلا پیام نده مثل یه تیکه اشغال بلاکش کن درد قلبتو تحمل کن گریه کن بگرد خودتو سرگرم کن آهنگ گوش بده تحمل کن میگذره یه روز میرسه میفهمی چه کار خوبی کردی خودتو دوست داشتی غرورتو حفظ کردی 

چشماتم فدا کنی میگن از اول کور بود   
2731
خوب چکارش داری انتخاب خودشه ،،،درست میگه

میگم مریضم من حوصله خودمم ندارم از 24ساعت دو ساعت همش بیدارم اونم برا غذا خوردن و دارو حتی نمیتونم باهاش حرف بزنم خودش وضع خوبی نداره داره همه تلاششو میکنه ک بتونه مستقیم بیاد خاستگاری حالا ازدواج کردیم اصن با این شرایط من شما که پسری حاظری با همچین دختری ازدواج کنی

میگم مریضم من حوصله خودمم ندارم از 24ساعت دو ساعت همش بیدارم اونم برا غذا خوردن و دارو حتی نمیتونم ب ...

من حداقل تو ذهنم بعضی وقتا ب هم چین چیزی فکر کردم ،اگه دوسش داشته باشم بله،،،خدا بد نده چیه مریضیتون مگه ؟؟

اینقدر خودتو بدبخت نشون نده خودتو حقیر نکن 

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏