2737
2739
یاد تفسیر نهج البلاغه افتادم که روی تک تک حروف از چند دیدگاه بررسی میکردند  خب جمع بستن که نشا ...

همیشه قضیه رویک جوردیگ جواب میدی بالاخره نفهمیدم ب شما بگم تویان من کلاتوپیام هادوست دارم راحت بامخاطبم صحبت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب فرمون بچسب هااااااااااااا بعداهم میتونی پاسخگوباشی خخخ🤗🤗

اینقدر که شما محکم تاکید کردی چسب دوقلو نیازه خخخ

فرار که نمیکنه که اینقدر محکم بچسبم😆😆 

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
همیشه قضیه رویک جوردیگ جواب میدی بالاخره نفهمیدم ب شما بگم تویان من کلاتوپیام هادوست دارم راحت بامخا ...

ن بابا فرقی نداره همون تو که بگی نصفشم زیاده 

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
2731
آقامحسن رسیدی الوووووو گفتم درحین رانندگی جواب نده 

بله ظهر رسیدم منتها دستم بند شد و سرم شلوغ بود نتونستم دیگه اینجا جواب بدم 

یه خرید عمده ای از یه شرکت قرار بود انجام بدم که طولانی شد ببخشید اگه باعث نگرانی شدم

بله ظهر رسیدم منتها دستم بند شد و سرم شلوغ بود نتونستم دیگه اینجا جواب بدم  یه خرید عمده ای از ...

فک کردم آخرهفته رفتی صفاسیتی باژیلامیناتوویلامیکنی واویلاخخخ

چ طبع شعری داشتم خبرنداشتم😁😁😁

2740
خب گفتم حواست ب رانندگیت باشه

انواع تشکرالات و مرسیجات 

متشکرم و شرمنده که ناگهانی غیب شدم 

چراحالاهرکس دیگ بودخیلی خودشومیگرفت

ای بابا ما از خاکیم و خاکی 

خود گرفتن واسه ما فقیر بیچاره های خاکی توجیهی نداره بانو

فک کردم آخرهفته رفتی صفاسیتی باژیلامیناتوویلامیکنی واویلاخخخ چ طبع شعری داشتم خبرنداشتم😁😁😁

خخخخ از طبع شعر گفتی اتفاقا من خیلی اهل شعر و بخصوص فکاهی هستم با کاربری قبلیم چند تا تایپیک داشتم همش مشاعره بود

نامزد دارم الان ۱ سال نیم . واقعا خسته کننده 😥

از چه لحاظ خسته کننده ست ؟ اخه خیلیا شنیدم میگن دوران نامزدی خوبه و فلان

به شیوه خودت زندگی کن؛ اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن
2706