2737
2734
آره خیلی ب خودت گرفتی هاااحالااگ زمانش ک برسه ازدواج کنی مگ میشه همش خونسردباشی دعواکلن نمک زندگیه

کافیه عیال به یک فروند کفش پاشنه فلزی بلندا مجهز باشه و دست بزن داشته باشه اونوقت باید یه فکری واسه شور نشدن زندگی کرد دیگه از نمک و اینا رد میکنه😆😆

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو سال   . هر دو سالشم عقد بودیم همدیگه رو فقط یکبار بعد از عقد دیدیم بمدت ده دقیقه بعدشم ط ...

ب چرا ازدواج کردید ک طلاق بگیرید همون اول بهم میزدید

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘
2731
من دو سال   . هر دو سالشم عقد بودیم همدیگه رو فقط یکبار بعد از عقد دیدیم بمدت ده دقیقه بعدشم ط ...

🙄

نفهمیدم چی شد 

یعنی چی ده دقیقه دیدین و بعد طلاق

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
فک نکنم شماپسرا تواین دوره زمونه ندیده ونشناخته خواستگاری برید عقدکنیدتواین دوران اصلاهمونبینیدمگ می ...

خب کسی مگه میشه نشناخته بره خواستگاری?

معیارش اونوقت قیافه و اندامه?

من به ازدواج سنتی اعتقاد ندارم بهشون حق میدم البته زیاد نه یه ذره  :/

آره ازاولم خونده بودم یک مردغریبه چرابایدخودشوب خاطرخانومی ک ن دیده ون شناختی داره بکشه خوندم ولی نخ ...

حالا ما قبول میکنیم که از اول متوجه شده بودی و به رو خودت نیاورده بودی ولی خداییش بهمون نخندیااا😆😆

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
2738
ب چرا ازدواج کردید ک طلاق بگیرید همون اول بهم میزدید

والا من که به نیت زندگی عقد کردم ن بی نیت طلاق 

گاهی سرنوشت رو باید ساخت گاهی باید تماشا کرد تا بسازند دست خود ادم نیست

حالا ما قبول میکنیم که از اول متوجه شده بودی و به رو خودت نیاورده بودی ولی خداییش بهمون نخندیااا😆😆

اون حالا اول جمله ات یک جوریه بهم دهن کجی میکنه

وجمع بستن جمله آخرت من شماروتوخطاب کردم این یعنی چی.........یعنی یعنی همون شمان تو

درست

اون حالا اول جمله ات یک جوریه بهم دهن کجی میکنه وجمع بستن جمله آخرت من شماروتوخطاب کردم این یعنی چی ...

یاد تفسیر نهج البلاغه افتادم که روی تک تک حروف از چند دیدگاه بررسی میکردند 

خب جمع بستن که نشانه ادب و احترامه اون هیچی ولی اون حالا  که ذکر شد یه حالت لهجه ای خاص به جمله میده که  بیشتر شما از جنبه ی محلی بودن نگارش به قضیه بنگرید

واییی گیج شدم 😆😆😆😆

ببخشیدآقای محسن۰۸۹شماسرکارنمیریدالبته بازم ببخشیدکنجکاوشدم ک دراین ساعت هم پاسخگوهستید

اتفاقا سوال جالبی بود من اولا که خیلی کم خواب و سحرخیزم بعد جالبه که  دوشغله ام هستم و اینقدر وقت دارم 

الانم پشت رول تایپیدم دارم میرم سمت شمال

2706