2733
2739
عنوان

برای بعد زایمان سزارین نوار بهداشتی خوبه یا پوشک

| مشاهده متن کامل بحث + 5299 بازدید | 48 پست
چه سخت..خدا واست نگهش داره.. من ۲۸ هفته م حدود ۵ کیلو اضافه کردم غذا و مولتی هم میخورم.شکمم زیاد بز ...

زنده باشي عزيزم همچنين….

خوبه عزيزم همينكه وزن گرفتي خوبه

به شكم توجه نكن بعضيا شكمشون كلا كوچيكه و گوشتي نيست ولي بچه وزن ميگيره نگران نباش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زنده باشي عزيزم همچنين…. خوبه عزيزم همينكه وزن گرفتي خوبه به شكم توجه نكن بعضيا شكمشون كلا كوچيكه ...

انشاالله... خدا کنه...ممنون💟❣

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدای من تو بهشت واقعا زیر پاته عزیزم  من سر دخترم وارد ۴ شدم خوب شدم انشاالله ایندفعه هم ه ...

خدا حفظش كنه عزيزم انشاءالله ويارتم تموم ميشه و از بقيه دوره بارداريت لذت ميبره❤️😍

الان ١ ساله از بارداريم گذشته و وزنم رو ٤٩ استپ كرده هنوزم بدنم اون بارداري رو نتونسته هضم كنه😂

اره اطرافيانمم ميگفتن ماه ٤ خوب ميشي ولي نشد

كلا بارداري افتضاح و فاجعه اي داشتم و خونه نشين شدم

از طرفي ميگم غلللللط ميكنم دوباره باردار بشم

ولي از طرفي دختر دوست دارم و ميخوام 

اما در حد يه ارزوئه حالا حالا ها باردار نميشم ديگه😅❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
خدا حفظش كنه عزيزم انشاءالله ويارتم تموم ميشه و از بقيه دوره بارداريت لذت ميبره❤️😍 الان ١ ساله از ...

نه من دخترم الان نزدیک ۳ سالشه همیشه میگم همچین اشتباهی نکنید زود بچه دار بشین چون واقعا ادم هنوز بارداری قبلو فراموش نکرده من به شدددت پشیمونم و حال بدی دارم از همه چیز بیزارم 

انشاالله خدا گل پسرتو حفظ کنه ۶.۷ ساله که شد انشاالله اگه تونستی دختر دارم بشی😍 انشاالله تا اونموقع علم پیشرفت کنه تهوع رو بتونن رفع کنن 🤕😢

😆😆😆
نه من دخترم الان نزدیک ۳ سالشه همیشه میگم همچین اشتباهی نکنید زود بچه دار بشین چون واقعا ادم هنوز با ...

عزيزمم

درست ميگي واقعا منم هنوز از حال و هواي بارداريم در نيومدم

يجوري شده كه زندگيم به ٢ بخش تقسيم شده اتفاقات قبل بارداري

و انقاقات بعد بارداري و زايمان

و اگه خداي نكرده بارداري دومم مثل اولي باشه ميشه گفت ب معناي واقعي از بين ميرم و واقعا نياز به زمان داريم

عزيزمم درست ميگي واقعا منم هنوز از حال و هواي بارداريم در نيومدم يجوري شده كه زندگيم به ٢ بخش تقسي ...

اره میدونم چی میگی 

متاسفانه تهوع و ویار بارداری طوری هست که تا نداشته باشی نمیتونی طرفو درک کنی من همین الان از بس عوق زدم سردرد گرفتم 

واقعا بعضی وقتا میگم خدایا منو بکش دیگه نمیتونم تحمل کنم

😆😆😆
اره میدونم چی میگی  متاسفانه تهوع و ویار بارداری طوری هست که تا نداشته باشی نمیتونی طرفو درک ک ...

افرين…

كاملا ميتونم دركت كنم

هفته ٩.١٠ بودم وقتي از شدت بالا اوردن خونريزي معده گرفتم توو دستشويي نشسته بودم ميگفتم هنوز اولشه من زنده نميمونم با اين وضعيت و بجز من كل خانواده فلج شده بودن از حالم

و الان اسم بارداري مياد مامانم دعوام ميكنه

2740
افرين… كاملا ميتونم دركت كنم هفته ٩.١٠ بودم وقتي از شدت بالا اوردن خونريزي معده گرفتم توو دستشويي ...

واقعا منم مامانم همیشه میگفت ۳ یا ۴ تا بچه بیار😑

الان که حالمو دید از قبلی بدتره میگه تو چرا اصلا باردار شدی 🙁

میگم خب ناخواسته بود 

ولی خب اخریه هی میگم هی روز نفس راحت میکشم 

منم دقیقا ۷ هفته بودم همش میگفتم من میمیرم امکان نداره تا یه روز دیگه هم زنده بمونم خیلیییییی درد بدیه خیلی 

😆😆😆
واقعا منم مامانم همیشه میگفت ۳ یا ۴ تا بچه بیار😑 الان که حالمو دید از قبلی بدتره میگه تو چرا اصلا ...

ولي ميگذره عزيزم با تمام سختياش بالاخره ميگذره 

براي من يه خاطره بد بجا گذاشت 

انشاءالله براي شما بهتر باشه❤️

ولي ميگذره عزيزم با تمام سختياش بالاخره ميگذره  براي من يه خاطره بد بجا گذاشت  انشاءالله ...

منم تا اینجاش که جز بدترررین روزای زندگیم بوده من متاسفانه خیلی ناشکری میکنم و همش میگم کاش میمردم کاش بچه نمیاوردم و همش از فشاریه که روم هست 

من الان فقط شربت گلاب میخورم همش میگم اخه ادم مگه چند روز با شربت زنده میمونه اخه 

😆😆😆
منم تا اینجاش که جز بدترررین روزای زندگیم بوده من متاسفانه خیلی ناشکری میکنم و همش میگم کاش میمردم ک ...

نگران نباش عزيزم از اين حرفا توو سختي از دهنمون درمياد ولي از ته دل نيست….

اما بدنيا بياااد همشو يادت ميره راحت ميشي كه ٢ تا جوجه دااري خيالتم راحته ديگمم لازم نيست بفكر خواهر برادر داشتنشون باشي

پوشک کامله یا ازیناس که فقط یه مستطیلی بزرگه 

دومی

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
نگران نباش عزيزم از اين حرفا توو سختي از دهنمون درمياد ولي از ته دل نيست…. اما بدنيا بياااد همشو يا ...

خدا کنه زود تموم بشه و بیام بگم همه ی سختیارو پشت سر گذاشتم 

زایمانمم طبیعیه🤷‍♀️🤦‍♀️

😆😆😆
خدا کنه زود تموم بشه و بیام بگم همه ی سختیارو پشت سر گذاشتم  زایمانمم طبیعیه🤷‍♀️🤦‍♀️

تموووم ميشه بابا 

بعدش خبر دنيا اومدن جوجتو ميدي بهمون😍❤️

2706