2733
2739
عنوان

بیشتر ب کدوم امام متوسل میشید و جواب میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 81 پست

بچه هااشتباه نکنید خداخیلی خیلی مهربونه..من همیشه باخداحرف میزنم و عین رفیق و یاربرام واقعاهم ازش جواب میگیرم دیر یازود بقول خودتون باصبرهمه چی دستتون میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امام حسین محاله صداش کنی و دستت و نگیره:)

هه ایقد صداش کردم بازم هیچی ب هیچی .اونا امام ادم خوبان مارو اصلن نمیبینن .

عضو گروه آبی:وزن فعلی:79،وزن هدف:۶۸  قد:۱۷۰    نفسم بنده نفسای کسی هست که هست❤Alireza❤
کاش اون بالاسری یه لحظه میومد پایین خودش جای بندش میزاشت شاید یکم درک میکرد کلمه صبر درست ولی تا کی ...

نمیدونم چرا خندم گرفت از حرفت 🤭 

خب عزیزم یه چیزایی رو ما نمیدونیم اون میدونه یه مثال برات بزنم 

من برا برگشتن یکی تو زندگیم دعا کردم خیلیم نذر ونیاز کردم دو روزه جوابمو داد 

بعد ب بدترین شکل ممکن دوباره ولم کرد جوری ک ارزو کردم از اول نبود 

اون موقع اگ برنمیگشت هیچ اتفاق خاصی نمیفتاد ولی برگشت و من عاشق تر شدم الان هر لحظه ام اشکه

انقدر فکر میکردم خوبه ک یقین داشتم تو پاکی و خوبیش رو دست نداره 

بعد فهمیدم عرق خوره دست بزن داره بد دل و شکاکه و ... 

الان بهتر شد ک صب تا شب از دور میپامش بلکه دلم اروم شه؟؟؟ از دلتنگیش دارم میمیرم و میدونم پلای پشت سرمون جوری خراب شده ک هیچی نمیتونه درستش کنه؟؟؟ 

همونجا من فهمیدم هیچی رو ب زور از خدا نخوام 

ظاهر قضیه اوکی بودااا فکر میکردم با این اقا خوشبخت ترین میشم ولی ما چه میدونیم چی خوبه چی بد؟؟؟

.
2742
من همیشه خدا توخواب جوابمومیده

بچه من از۱۷م تیر عشقم دیگ ازش خبرندارم تا ب امروز همیشه ازخدامیخاستپ ازته دل باگریه ک بازبرگرده

دیشب بابدن پاک خوابیدم یعنی حموم کردم و غسل بعدخوابیدم

خواب دیدم ک انگار شب بوده و تو ی جمع بودم ی پسربود پیش  ی مردنشسته بود گفتن دعامیکنه و میگه چی ب چیه من ترسیدم یکم ناامیدنشم و دعا وطلسم بدنکنه..بعدی کاغذسفیددادبهم گفت این دکر و سوره قرانی بگو تا۴۰روزانجام میشه سوره قرانی دقیق یادم نیس ولی ذکراشک دارم..یعنی بچه هاخداصداموشنیده حاجت روامیشم

تاحالابوده شمام اینجورخوابی ببینید سرموعد انجام بشه نتیجه بده...حال دل شادم تقدیم ب همتون ی شادی عجیبی دارم خدادل تک تکتون شادکنه...این پیامم مال ی هفته پیش تقریبا

2740
همین دیگ پیر و پیغمبرشم مث خودش بخیلن 

عزیزم خیلی دلت پر هست..

مطمئنی خدا هیچوقت کمکت نکرده..

یا واقعا چیزی که خواستی به صلاحت بوده...

عزیز دل خدا خیلی بنده هاشو دوس داره هفتاد برابر بیشتر از پدر و مادر پس هیچوقت بندشو رها نمیکنه..

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
بچه من از۱۷م تیر عشقم دیگ ازش خبرندارم تا ب امروز همیشه ازخدامیخاستپ ازته دل باگریه ک بازبرگرده دیش ...

الله اکبر 😭😍

من خواب ادمای بزرگ رو میبینم میان یه چیزی بهم میگن ولی دیگ تعریف نمیکنم برا کسی مزه اش میره برام 

مثل یه راز قشنگ تو دلم نگهشون میدارم 

مخصوصا وقتی دل شکسته باشم 

.
الله اکبر 😭😍 من خواب ادمای بزرگ رو میبینم میان یه چیزی بهم میگن ولی دیگ تعریف نمیکنم برا کسی م ...

بنظرت عشقم باتوجه ب خواب برمیگرده ازوقتی این خوابو دیدم دیگ گریه نمیکنم دلم کلی امیدداره

یعنی نباید تعریف کرد بد؟؟

ن ک نکنی من برا دوستم و مامانم اینا تعریف کردم ولی خب بگی مزه اش از بین میره 

بعضیام اعتقاد دارن اینطور خواب هارو نباید ب کسایی ک اعتقاد ندارن تعریف کنی

.
2706