2737
2739
عنوان

بیشتر ب کدوم امام متوسل میشید و جواب میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 81 پست
قبلن با امام زمان زیاد متوسل میشدم ولی انگار باهام قهرهه😐💔

همیشه حسن ظن داشته باش

البته منم کم طاقتم ولی مطمئنم اونا دوستم دارن هر چند من خیلی بدم و لیاقت دوست داشتنشونو ندارم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

من خودم اقا ابالفضل 

کافیه بگم یا ابالفضل 🥺🥺🥺 معجزه میکنه برام 

امام رضا رو هم خیلیییی زیاد دوس دارم امسال ازش خواستم اگ منو هم دوس داره بطلبه برم پابوسش بلکه دل شکستمو ببرم پیشش هفته بعدش پیشش بودم بدون این ک یه قرون خودم خرج کنم بابامم تا حالا نرفته بود بردمش😭😭❤ 

اقا امام زمانم حضورشو حس میکنم تو قلبم ❤

امام حسین و حضرت فاطمه زهرا هم خیلی دوسشون دارم 🥺❤

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اقا ابالفضل  کافیه بگم یا ابالفضل 🥺🥺🥺 معجزه میکنه برام  امام رضا رو هم خیل ...

این امامایی ک میگید چرا برا هرکسی پاسخگو نیستن 

ما که به زمین و زمان متوسل شدیم و هیچ ب هیچ 

یه امام رضا بود گفتیم این ضامن یه اهو شده مطمین باش ضمانت توروهم میکنه اینم به ما که رسید ضمانتو یادش رفت

2731
این امامایی ک میگید چرا برا هرکسی پاسخگو نیستن  ما که به زمین و زمان متوسل شدیم و هیچ ب هیچ&nb ...

باید صبور باشی 

چی بگم من ک جای اونا نیستم 

بعضی وقتا ما یه حاجت داریم ک جوابش جلو پامونه ولی یه چیز بزرگ توقع داریم 

اینطور موقع ها چشممون رو به همون جلو پامون باز میکنن ما فکر میکنیم چون اون معجزه رو نکردن دیگ جوابمون رو ندادن 💔

مهم ترین نکته اینه توکلت رو از دست ندی

.
باید صبور باشی  چی بگم من ک جای اونا نیستم  بعضی وقتا ما یه حاجت داریم ک جوابش جلو پامون ...

کاش اون بالاسری یه لحظه میومد پایین خودش جای بندش میزاشت شاید یکم درک میکرد

کلمه صبر درست ولی تا کی 

نشسته اون بالا تا میای صحبت کنی صبر تا میای کلام کنی قسمت نیس حکمت نیست 

واقعا خودش جای بندش بود چکار میکرد مسخرشو دراورده

2738

حضرت فاطمه ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

واقعا هر سری بهشون توسل کردم جواب دادن 

بارها امتحان کردم به بقیه هم متوسل شدم ولی نه حاجت روا نشدم 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706