2737
2739
عنوان

چرا هرچی ختم و چله برمیداریم حاجت نمیگیریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 86 پست

تا قبل از اذان ظهر،۵ تا یس به نیتت و در حق خانم فاطمه زهرا بخون،ینی نیتتو بکن و هدیه کن به روح خانم فاطمه زهرا،تا قبل از اذان ظهر ۵ تا بخون یس،انشاالله که حاجتروا میشی

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
راستش انقدر همه جا کلاهبرداری شده یه بار حرز قلابی انداختن بهم شما حرز اصل میشناسین جایی بفروشن؟ ...

تو نت سایت اسم اعظم هست فک کنم، من از اونجا خریدم ،ی مقدار هزینه اش بالاست فقط، ی نماز هم فک کنم داشت بهتون میگه بخونید یا نایب دارن بگید با ی هزینه کم، نمازو براتون میخونن قبلش 

یا خیرالحافظین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله مى خونم براشون ان شاءالله حل بشه مشكلات جميع جوانها و به خصوص برادر شما

منم یادتون نره

چقدر دلتون دریاست برای همه دعا میکنین‌

من همین الانش بار ۲۰ امیه که چله بخت گشا گرفتم دارم میخونم و چند روز دیگ تموم میشه ولی هیچ نشونه ای نیست

معرف از کجا پیدا کنم مامانم هفته ای سه روز کلاس قران میره به هرکدوم غیرمستقیم گفته هیچ کس بهم ...

ما اتفاقا دنبال پول نیستیم دنبال دختر ساکتیم . مثل خودمون ساده  وآرام باشه دنبال آزار نباشه

میشه یه بیوگرافی از خودت بگی

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2731
تا قبل از اذان ظهر،۵ تا یس به نیتت و در حق خانم فاطمه زهرا بخون،ینی نیتتو بکن و هدیه کن به روح خانم ...

هعی خواهر این که خیلی آسونه

من ۴ بار چله حق شناس به اون سختی خوندم از کمر افتادم بعدشم هیچ نشد

اینم روش فردا میخونمش🤍 برام دعا کن

تو نت سایت اسم اعظم هست فک کنم، من از اونجا خریدم ،ی مقدار هزینه اش بالاست فقط، ی نماز هم فک کنم داش ...

ممنونم الان دستم تنگه

چند ماه ببینم میتونم جمع کنم بعدش میخرم

ما اتفاقا دنبال پول نیستیم دنبال دختر ساکتیم . مثل خودمون ساده  وآرام باشه دنبال آزار نباشه می ...

تو نی نی سایت ب نظرم درست نیست، این کار، ایشون هم شناختی از اخلاقیات و پسر شما ندارن  ب همین اندازه بدای ایشون هم ریسکه ،بعد هم از کجا معلوم سر اینکه تو فضای مجازی  این مشکلو مطرح کردن ،آقا پسر ایشون رو سرزنش نکنن. البته ببخشید استارتر، من فقط از دید جامعه گفتم خودتون بهتر میدونید جواب بدین  

یا خیرالحافظین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 
معرف از کجا پیدا کنم مامانم هفته ای سه روز کلاس قران میره به هرکدوم غیرمستقیم گفته هیچ کس بهم ...

اپلیکیشن های همدم و آدم و حوا

کانال ازدواج متدینین راه روشن هم هست. 

مورد معرفی می‌کنند. مطمئن هم هست. 

2738
هعی خواهر این که خیلی آسونه من ۴ بار چله حق شناس به اون سختی خوندم از کمر افتادم بعدشم هیچ نشد این ...

بخون انشاالله که حاجت میگیری

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
تو نی نی سایت ب نظرم درست نیست، این کار، ایشون هم شناختی از اخلاقیات و پسر شما ندارن  ب ه ...

نه شما درست میگین

من پدر مادرم حتی از سایت های که مجاز هم هستن خوششون نمیاد

ولی خب دیگه معرفی به اون صورت که قدیم ها بود نیست

هر روز انجام بشه تا زمان نتیجه گیری. شاید تا یکسال طول بکشه اما نتیجه میده. بعد از نماز صبح: 5 آیه ...

من توی دو سال اخیر

۶ بار چله یس گرفتم

۵ بار چله حشر

و ۴ بار زیارت عاشورا حق شناس

و صدتا ختم دیگه که حسابش در رفته از دستم

اینم میخونم 

ولی انگار خدا در خونه منو قفل کرده هرچی صداش میکنم جوابی نیست

چرا واقعا؟ حق یه دختر بالای ۳۰ سال نیست حسرت ازدواج مونده به دلش پدرش بیماره و هرجا میگه کار ردش ...

چله زیارت عاشورا گرفتی؟

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

ول کن اینا رو بجاش دست بذار رو زانوت بلند شو برو سمت چیزی ک میخوای

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706