2726

برای یه موضوع نه! 

برای مشکل مالی

سلامتی

ازدواج

چرا یه وقتا هرچه میکنی و نمیشه؟؟ علت چیه؟

چرا یه موقعا حس میکنم واقعا قفل شدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطوزم. اینجا گفتن طلسم داری از سمت جن 

من نفهمیدم یعنی چی گفتن سنگینی داری صدات به آسمون نمیرسه!

من خسته شدم بخدا

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2728
دلیلشو اگه بگم میترکم....

غیر مستقیم بگو!

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤

ب خاطر اینکه شرایط استجابت دعا رو رعایت نمیکنیم، مثل واجبات و محرمات، بداخلاقی، لقمه شبهه ناک، حق الناس و....کلی عرض میکنم .

یا خیرالحافظین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 
دعا كن و بسپار به خودش  ان شاءالله بهترين ها نصيبت بشه بهش اعتماد كن

چرا واقعا؟

حق یه دختر بالای ۳۰ سال نیست حسرت ازدواج مونده به دلش

پدرش بیماره

و هرجا میگه کار ردش میکنن!

منم همینطوزم. اینجا گفتن طلسم داری از سمت جن  من نفهمیدم یعنی چی گفتن سنگینی داری صدات به آسمو ...

منم نمیدونم

به منم گفتن

دعا هم گرفتم

چله گرفتم

ختم گرفتم

نماز باطل السحر خوندم

چله حق شناس گرفتم

هیچی 

ب خاطر اینکه شرایط استجابت دعا رو رعایت نمیکنیم، مثل واجبات و محرمات، بداخلاقی، لقمه شبهه ناک، حق ال ...

من واجبات رعایت میکنم

پدر مادرم ازم راضین

حق کسی رو هم نخوردم و خیلی آرومم

در حد توانم به فقرا کمک میکنم

ولی نه تونستم ازدواج کنم

و هرجا میرم مصاحبه ردم میکنن

۳ ساله پرستار پدرمم که بیماره

گناه من چیه؟

منم نمیدونم به منم گفتن دعا هم گرفتم چله گرفتم ختم گرفتم نماز باطل السحر خوندم چله حق شناس گرف ...

چله دعای مشلول امتحان کن ۶نفر حاجت گرفتن 

یه نفر صبح بهم زنگ زد گفت ۵کیلو شیرینی خامه ایی گرفتم بیارم خونتون 

امروز روز ۹ حاجت روا شدم...

منم دارم میخونم فعلا که....

چرا واقعا؟ حق یه دختر بالای ۳۰ سال نیست حسرت ازدواج مونده به دلش پدرش بیماره و هرجا میگه کار ردش ...

عزيزم حق شما حتما ازدواج هست

و ان شاءالله بهش مى رسيد 

صبر كن .

منم براى بخت گشايى بخير همه جوان ها و على الخصوص شما الان ى سوره ياسين مى خونم هديه مى كنم به صاحب الزمان تا حاجت بگيريد

ان شاءالله خدا به همه مريض ها و پدر محترم تان شفاء عنايت كنه ٥ امن يجيب براشون مى خونم 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2706