2737
2739
عنوان

فقط به ظاهر دختر هستم 😔 🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه خجالت میکشم با ظاهر جدید بیرون برم 

قرار نیست تیپ جلف بزنی تا تغییر کنی میتونی اصلاح کنی ابرو و صورتتو یه ارایش خیییلی ملیح و مات کنی روسری شال مانتو پوشیده ولی شیک بگیر کفشایی که دوس داریو شیکن بگیربپوش عطر ملایم خوب بزن خجالت نداره 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2740
اگر احساس نداری پس چطورتاپیک نوشتی،،،

آخه یه جورایی انگار از خودم فاصله گرفتم ، برام سخته ۲۳ سال ساده زندگی کردم به اجبار الان متوجه شده اشتباه کرده توقع داره عین دخترای دیگه آرایش کنم و ناز کنم ولی من هیچی بلد نیستم و خجالت میکشم

آخه خجالت میکشم با ظاهر جدید بیرون برم 

بار اول شاید خجالت بکشی بعد عادت میکنی

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

تو بسم‌الله بگو‌ اولش سخته بعد عادت می‌کنی 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2706