2703
2553
عنوان

فقط به ظاهر دختر هستم 😔 🤧

1017 بازدید | 43 پست

راستش من از بچگی دختر شاد و زرنگی بودم تا اینکه پدرم با کاراش منو تبدیل کرد به یه دختری که از دختر بودن فقط ظاهرش رو داره ، پدرم یه مرد به شدت مذهبیه که منو از ۵ سالگی با کتک وادار کرد روسری بپوشم بزرگتر که شدم وقتی ۱۵ سالم بود یادمه یه کفش عروسکی قرمز داشتم از روزی که خریدم اصلا نزاشت بپوشم میگفت دختر خوب نباید قرمز بپوشه و مدام میگفت نباید برات میخریدم و این شد عقده برام حتی تا الان که ۲۳ سالمه مثل ناظم مدرسه ناخنامو نگاه میکنه میگه باید تا ته بگیری ، موهات یه خورده هم نباید بیرون باشه ، من وقتی دانشگاه رفتم تصور کنید با ابروهای خیلی پر و صورت اصلاح نشده کلی مسخره شدم چون دخترم و نباید از این کارا کنم در حالی که دخترای دیگه ...‌‌.....‌

حالا دیگه میدونه اشتباه کرده منو اینقدر محدود کرده چون همه دخترای فامیل با ظاهر آراسته هم سرکار استخدام شدن هم ازدواج کردن ، جدیدا بهم میگه برو به خودت برس ولی من تمام احساسات دخترانم از بین رفته و دیگه الان برام هیچی فایده نداره دیگه خیلی دیر شده برای تغییر کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

چند سالته عزیزم؟

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدفم✌🏻 میشه برای رسیدن به هدف بزرگی که دارم یه صلوات مهمونم کنی؟🙂 با عرض احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم خصوصا برای هرگونه فا ل و تک نیت🌹🌹 غیر از این مورد امر دیگه ای داشتید قبلش بهم اطلاع بدید تو تاپیکم تشکر♡
آخه خجالت میکشم با ظاهر جدید بیرون برم 

چرا؟؟

حرف رفتار مردم ذره ای واست مهم نباشه

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
2706